Огляд каталогу
- 943 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 943 результатів
Перегляньте school у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 943 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 18,751 відгуків та оцінок.
“Мій син займається англійською в Mega Language Club. Дуже подобається підхід учителя Вікторії. Величезна їй подяка за те, що знайшла підхід до моєї дитини, заняття проводить в ігровій формі. Якщо у дитини поганий настрій, то Вікторія легко домовляється з нею і вона продовжує займатися. Є домашні завдання для закріплення матеріалу, вони не великі, тому виконувати їх для дитини не складно.”
“Бронюю вже 2 поїздку у Дмитра. Цього року відвідали Болгарію з подругами. Відпочивали на Сонячному березі в готелі Хризантема. Інформацію по готелям та трансферу отримували вчасно, Дмитро був постійно на зв'язку. Відпочинком задоволені)”
“Проходила навчання з ламінування вій та брів, все сподобалось. Майстер Оксана привітна та все доступно і зрозуміло пояснює, всім рекомендую ☺️”
“В листопаді закінчила навчання в школі масажу ,,Лотос,, м. Полтави . Сказати , що я задоволена, то нічого не сказати , я просто шалено вражена від такої кількості інформації, кваліфікованим методом навчання і самої атмосфери. Клас! Не минуло і тижня після закінчення навчання, як знову навчання в Лотосі. І на цей раз навчання за курсом,, Терапевтичний масаж,, під супровідом Сергія Петрова . Хочу висловити Вам величезну подяку за професіоналізм і якість навчання, за дійсно теплу атмосферу.Навчання проходило досить легко і професійно. Дуже, дуже задоволена!”
“Хороший центр розвитку для дітей, педагоги уважні та привітні. На заняття до педагога Вікторії Олександрівни моя Соня ходила із задоволенням, а потім розповідає, що вони навчали на заняттях. Дякую!”
“Моя дитина рахує дні до кінця канікул, щоб знову повернутися до школи - улюблених вчителів і друзів. Тут не просто навчають - тут надихають, підтримують і допомагають зростати. Це місце, де кожна дитина важлива, де панує повага і тепло. Найголовніше - ця школа дає віру в майбутнє, адже тут вже сьогодні створюють ту Україну, про яку я мрію.”
“У Багажі я отримав за півроку ті знання, які мені 5 років мали давати в університеті, але тільки їм і 5 років не вистачило. А тут було зрозуміло, цікаво та круто. За це завдяки курсу «Рекламні комунікації». Завдяки курсу «Писанина» я зрозумів як писати і про що, а що писати взагалі не треба. Ну і Багаж – це завжди круті люди, круті лектори та крутий підхід. Цього я більше не зустрічав.”
“Дуже радий, що серед багатьох шкіл масажу вибрав саме цю. У цій школі будь-хто навчиться робити хороший і якісний масаж і при цьому розуміти, що і для чого він робить. Навіть якщо ви не володієте базовими знаннями будови тіла (анатомія), то викладачі вам розкажуть і покажуть на практиці (рідко де можна отримати такий безцінний досвід) розташування м'язів і не тільки! Найприємніше, що на даний момент велика рідкість для будь-яких курсів, що викладачі розбирають все до дрібниці і допомагають виправити навіть найменші помилки, щоб за підсумком вийшли справді грамотні фахівці. Мені здається, що немає таких питань на які не змогли б відповісти викладачі щодо тіла людини. Було дуже приємно отримати величезний практичний досвід (на що в школі "AXON" йде найбільший наголос) і приємно провести час відпочинку під час перерви попиваючи теплий чай зі смачними печивками”
“Відмінний зал та талановитий тренер! З першого тренування відчувається індивідуальний підхід до кожного учня незалежно від рівня його підготовки. Я тренувалася в різних залах, але врешті-решт обрала для себе цей. Порада всім, хто шукає гарну залу і грамотного тренера—приходьте до нас, не пошкодуєте!)”
“Дуже крута школа))) админ Інна завжди привітлива, преподователь ударних Олексій професіонал свого діла, атмосфера на занятті дружня і весела, дуже подобается, так тримати))”
“Школа супер :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)”
“Найкращий викладач! Курси, після яких я з легкістю влилася в робочий режим з огляду на відсутність у мене якоїсь економічної освіти. Проходила повний курс "бухгалтер+1С". Інформація подавалася в достатньому обсязі з безліччю прикладів "з реального життя бухгалтера", зрозумілий роздатковий матеріал, закріплення знань у домашній роботі з подальшим розбором на наступних заняттях. Ользі Вікторівні окрема подяка за вміння зрозуміло донести матеріал навіть такому "чайнику" як я) Під час навчання програмі 1С Ольга Вікторівна допомагала кожному, якщо це було потрібно. Тому відставання ні в кого не було, навіть недосвідчені користувачі ПК. Після закінчення повного курсу відвідувала ще спец.курс "податкова звітність + M.E.Doc". Також було надано весь необхідний роздатковий матеріал, яким користуюсь і зараз, за кілька місяців після закінчення курсів, будучи вже бухгалтером. Ольга Вікторівна завжди чуйна до додаткових питань. І, звичайно, варто згадати приємну обстановку офісу, обладнаного комп'ютерами та зручними меблями, наявність чаю та печива, яким можна було поласувати під час перерви за приємною бесідою з колегами по курсу) Якщо ви не знаєте чи боїтеся записатися на ці курси, то я вам точно скажу, що записуйтесь! адже навіть якщо ви не будете в майбутньому бухгалтером, то такого душевного викладача та хорошої компанії вам навряд чи ще десь знайти!”
“У мене залишились найкращі враження про університет. Високий рівень викладання, сучасні лабораторії та вмотивовані викладачі. Завжди приємна атмосфера в університеті, доброзичлива, є підтримка як з боку викладачів, так і серед студентів.”
“Харизматичний викладач з десь сотнею років досвіду, авторський курс, затишна атмосфера та міцні навички масажу на додаток після трьох місяців навчання. Що ще потрібне для щастя? Ах так, вашій спині теж перепаде нормально так масажу. На комусь треба тренуватися =))”
“Пройшла курс інструктор тренажерної зали. Дуже задоволена! Викладач Віктор Сасін дуже цікава та розумна людина у якої є чому навчитися. Подає інформацію легко, доступно та з гумором. Багато цікавої інформації. Навчання пройшло на одному диханні. Рекомендую!”
“Займаюся барабанами у школі Сіль. Тут крута атмосфера та привітні люди. Віталік – вчитель від бога.”
“Я закінчила школу в 2022 році, дуже пишаюся, що була ученицею цієї школи. Були завжди цікаві заходи для учнів: благодійні ярмарки, конкурс від посольства Республіки Корея. Гарні вчителі української мови, історії, фізкультури.”
“Сад став найкращим, дитина ходить із задоволенням. Тут багато що змінилося за 2 роки на краще, спасибі за вашу працю.”
“Відмінний садок, нам дуже подобається, і нашим діткам теж”
“Чудовий клуб. Тренер супер. Можна стати чемпіоном у короткий термін. Рекомендую.”
“Я дуже задоволена, що знайшла таку гарну школу для вивчення польскої мови, бо вона дійсно найкраща. Усі вчителі завжди готові допомогти у будь-яку хвилину, як і адміністрація.”
“Ой, мені дуже сподобалось на пробному занятті займатись з викладачем Анною, вона весела, зрозуміло доносила інформацію та навчила багатьом аспектам за 2 години!! Дякую Вам! Дуже сподобалося!!!”
“Іноді ходжу на бокс. Тренер суворого радянського гарту. Тренує чітко та зрозуміло. Таких тренерів наразі залишилося мало. Раджу.”
“Приватна школа поки що лише з початковими класами, у класах до 15 осіб. Все в школі нове і видно, що зроблено і облаштовано з любов'ю, багато дитячих виробів і малюнків. У школі є дитячі гуртки, ми для себе вибрали лего та карате клубу Тайкан. Вчителі та керівництво школи фанати своєї справи, організації уроків в умовах карантину була просто супер, дитина чекала зуму та спілкування з учителем. Дуже сподіваюся, що до закінчення початкових класів тут буде організована і середня школа.”
“Найкрутіший дитячий центр, професійні освітяни. Чудові танцювальні зали. Моя дитина ходить із задоволенням вже 3 роки.”
“Доброго дня! Нещодавно моя донька закінчила курси в академії ІТSTEP. Дуже вдячна академії та викладачу Ревенку Андрію. Вчитися було цікаво. Гарне ставлення викладача до своїх студентів, все зрозуміло з першого разу. Процвітання вам та побільше студентів. Дякую!”
“Проходили підготовку до школи за програмою студії. Дитина була в захваті, завжди йшла із задоволенням і виходила з заняття з посмішкою. У студії все для дітей, для комфорту та результату. І результатами ми задоволені. Усім рекомендую.”
“Донька ходить сюди на спортивно-бальні танці. Ми дуже задоволені, тренера чудові, дружний колектив, танцюємо із задоволенням.”
“Ми навчались усього один рік, але син був дуже задоволений живим спілкуванням з дітьми, з викладачами (більша частина з яких - чоловіки). Дуже серйозно в школі віднеслися до підготовки к НМТ, завдяки чому ми без зайвих зусиль добре його здали. Сучасні методики навчання, тепла атмосфера, поважне відношення - думаю, що будь-яка дитина гідна цього❤️”
“Відмінний садок. Хороший персонал, вдале розташування.”