Supermarket "Class"
“Їжа, продукти гарні. Найбільше подобається відділ Ayashi. Смачні роли, wok. Але ціни високі.”
Знайдено 9 результатів
“Їжа, продукти гарні. Найбільше подобається відділ Ayashi. Смачні роли, wok. Але ціни високі.”
“Сьогодні, 18.07. 2021 р., з превеликим задоволенням зробив покупки не менше ніж на 966 грн. у супермаркеті "КЛАС", що на Олексіївці. Товар гарно розкладений, на кожному товарі мається маркування в повному обсязі, відповідно Правил та нормативів. Товар весь якісний, не протермінований, гарно упакований, зберігається при допустимій температурі. Продавці привітливо і з усмішкою пропонували купувати товар. Дякую дирекцію і працівників супермаркету за сумлінну працю на покупця. Прикріплюю світлини, як доказ.”
“Супер крутий магазин особливо! Дівчатка продавці Світуля і Наталії.”
“Чи не дорого. Вибір не таких великих товарів, як у великих супермаркетах, але при цьому все необхідне є.”
“За цією адресою немає даного магазину!”
“Я все літо морс купувала дуже подобається, купуєш ще замороженим і весь день холодний напій”