Voyager
“Їжа смачна, але довелося трохи почекати на замовлення. Загалом ресторан справив гарне враження, обов’язково прийду ще раз!”
Знайдено 13 результатів
“Їжа смачна, але довелося трохи почекати на замовлення. Загалом ресторан справив гарне враження, обов’язково прийду ще раз!”
“Скористався з сім'єю туристичними послугами в турагентствах, залишився дуже задоволений. Порадили, зробили знижку, відпочинок вийшов просто супер. Спасибі.”
“Дякуємо менеджеру агенції Bos Voyage Галині за чудову організацію поїздки до Тайланду. Галина має дуже хороший смак, вона швидко підібрала для нас готель, яким ми залишилися максимально задоволені (Marina Phuket). Всім рекомендую цього менеджера, професіонала своєї справи.”
“Оля Штанська кермує. Найкраще турагентство Харкова. Точно вам говорю!”
“Хочу сказати величезне спасибі) Жодного разу не пошкодувала, що звернулася саме до Вас. Відразу відчувається професіоналізм, підібрали за ціною і якістю (особливо для людини, який перший раз був за кордоном) на всі питання, що цікавлять мене питання отримала відповіді і допомогу. Ще раз спасибі, за можливість насолодитися відпочинком”
“Мені все сподобалось. Номер чистий,ліжко зручне,горяча вода завжди є. В жовтні вже було прохолодно,але в номері було тепло. Працює кондішен. Також був холодильник. Дуже привітний персонал, запашна кава та затишок.Якщо ще приїду до Харкова,обов'язкова зупинюсь у цьому готелі.”
“там дуже кросіво але їсти не дочёти”
“Досить часто знаходжусь у роз'їздах і цього разу вирішила з молодим чоловіком Новий рік провести на всі сто! Раніше від знайомих чула про роботу туроператора Вояж де люкс, тож цього разу вирішила скористатися саме їхніми послугами. Пошук по сайту досить простий, знайшли відразу те, про що так давно мріяли! Маршрут обрали Пекін – Лоян – Шаолінь – Сіань – Сучжоу – Шанхай. З бронюванням проблем не виникло, тур відповідав дійсності. Буквально за 10 днів побачили практично всі основні визначні пам'ятки. Ми були у захваті! Дякуємо співробітникам компанії за їх консультації, злагоджену та дійсно оперативну роботу! Літній відпочинок плануватиму з ними) рекомендую!!!)”