Огляд каталогу
- 423 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 423 результатів
Перегляньте wi fi у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 423 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 98,488 відгуків та оцінок.
“Кулиничі як Кулинич. Можна смачно поїсти. нарікань 0”
“Дуже ввічливий та професійний персонал. Бариста гідно вирішила незручну ситуацію. Дякую за смачну каву та приємне враження.”
“Можна посидіти в приємній атмосфері. Помітила, що перестала грати голосна музика, яка раніше відволікала. Ще на якийсь час керівництво чомусь відмовилося від чашок і перейшло на стаканчики, але після зворотнього зв'язку клієнтів повернулося до чашок ; )”
“Це дуже смачно! Алла Вікторівна - майстер своєї справи, золоті руки!”
“Відмінне місце для вашого свята, меню відмінно поєднується ціна і якість, і жива музика, просто супер!”
“Хочу сказати величезне спасибі дівчаткам з Талісмана! ️Повод конечно не святковий (((Поминки ... Але вони все зробили швидко, правильно і дуже смачно! Рекомендує Талісман! ️”
“Заклад, який дійсно від душі можу рекомендувати. Святкували чоловіка день народження. Все, що замовляли-було нереально смачним. Порції великі, час подачі страв мінімальний. Це перший заклад, де смачно було геть усе: від закусок до десертів. Додайте ще місце розташування, гарну атмосферу і бслуговування і отримаєте шикарний вечір! Дякую величезне!!!!! Щиро рекомендую!!!!”
“Дуже смачно! Приємна атмосфера, чудовий персонал. І ціна приємно здивує))”
“Завжди смачна кава і затишна обстановка.”
“Кава смачна, атмосфера хороша, обслуговування на найвищому рівні”
“Доброзичливий персонал та смачна свіжа їжа”
“Віддавала у ремонт смартфон Meizu M5. Перестав працювати роз'єм зарядки. На телефоні зробили заміну нижньої плати. т.к. в моїй моделі телефону роз'єм заряджання окремо не змінюється. Вже минуло майже 3 місяці з моменту ремонту та все працює на ура! Хотілося б сказати, що я до цього 10 разів! за 1 рік змінювала роз'єми зарядки в інших сервісах і там міняли саме роз'єм, а не нижню плату, внаслідок чого роз'єм швидко ламався. Я залишилася задоволена ремонтом у цьому центрі, кваліфіковані майстри та швидкі терміни робіт, ввічливе обслуговування. Неодмінно рекомендуватиму знайомим. Молодці! Спасибі вам!”
“Сьогодні вперше завітала до магазину "Кулиничі" — і залишилася дуже задоволена! Обслуговування на найвищому рівні: продавчиня була ввічлива, уважна, все швидко, з посмішкою і доброзичливістю. Дуже приємна атмосфера, хочеться повертатися ще. Випічка свіжа, ароматна й смачна — видно, що все зроблено з любов’ю та турботою. Особливо сподобалася булочка з маком — просто смакота! Дякую за чудовий сервіс і якість! Рекомендую всім!”
“Відмінно, що такі місця почали з'являтися в спальних районах. Дуже гарна, смачна випічка. Гарні ціни. Ще трохи б затишку додати в інтер'єр, щоб можна було посидіти трохи довше.”
“Доброго дня! Дуже задоволена , що потрапила до цього басейну. В цілому на даний момент задоволена всим:-атмосфера , привітливій персонал , все охайно , маю надію відвідуючи басейн надалі буду ще більш отримувати насолоди від релаксу водички!!! Дякую персоналу за отмоферу, всим рекомендую!!!”
“Замовляли м'ясо, стейки. Все дуже смачно, людей мало, офіціантка працювала добре.”
“Смачна кава з прийнятною ціною)”
“Найкраща кав'ярня в місті. Ходжу сюди вже рік, майже щодня. Завжди отримую оч смачну каву та посмішку бариста)”
“Дуже добре відпочили чудовий вигляд і чудова сіста рекомендую всім класна фотосесія вийшла)”
“Гарне кафе. Завжди залишишся ситим і задоволеним.”
“Кав'ярня простенька, але кава смачна за низьку ціну. Ходитимемо)”
“Гарне кафе. Смачна кава. Дуже м'які дивани, на яких дуже комфортно чекати на посадку в літак. Ціни трохи кусучі, але для аеропорту норм. За Латт віддали 65 грн., за експресо 45 грн.”
“Швидко, якісно, зручно. Рихтування та зварювання литих дисків на висоті, балансують відмінно, для якісного шиномонтажу в центрі міста ціни мінімальні.”
“Їжа подобається, хоча новинка-ролл виявився дещо сухий без розігріву. Але взагалі, добре знову бути в Харкові і їсти в Vilka : )”
“Не знаю, чим викликані деякі бурхливі негативні коментарі раніше, дуже милі бабусі-продавці, ввічливі, видно, що стараються і роблять на совість) Столики протирають, всередині затишно, є де присісти. В асортименті, крім слоек і булочок, також є основні страви, які можна взяти з собою на роботу / навчання. У загальному і цілому, враження позитивні :)”
“Просто посидіти з бакальчиком пива та послухати музику гарне місце. Є караоке, танці. Василь Степанич, який веде музичну програму, шалено добре співає. Тільки заради цього вже варто посидити цей заклад”
“Часто відвідую саме ці кулінічі, дякую персоналу за доброчинне обслуговування. Завжди свіжі булочки та запашна кава, дякую.”
“Продавці стежать за чистотою, товар завжди свіжий, можна замовити.”