Огляд каталогу
- 172 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 172 результатів
Перегляньте випічка у Херсоні. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 172 результатів у Херсоні. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 22,994 відгуків та оцінок.
“Магазин хороший товари за прийнятною ціною сигарет дуже мало, а так нормально практично все завжди є”
“Оригінальна куряча шаурма. Швидко є доставка.”
“Дуже гарна кав'ярня! Гарний дизайн. Смачна кава. Найголовніше – найкращий персонал. Баристи Катерина та Маша ввічливо й усміхнено спілкувалися, не переборщували, щиро, так би мовити, золота середина. Я дуже радий, що тут побував, сподіваюся далі бачити ці милі обличчя і пити чудову каву. Дякую.”
“Хороша музика, смачна кава та затишна атмосфера. Персонал завжди зустрічає із посмішкою, обслуговує швидко. Всім раджу!”
“Гарний заклад, ваш сезонний круасан з маринованою грушею просто казка, я ще ніде не пробував нічого подібного!”
“Найсмачніші десерти та приємний персонал дають заряд позитиву на весь день ☺️ Замовляв торт на день народження племінниці, результатом Я, а головне дитина, задоволені Світлана робить шедеври кондитерського мистецтва. Дякую!”
“Приводьте діток і самі приходите”
“Із самого початку з цим закладом, приємно бачити ,як вони розвиваються, молодці.”
“Затишне місце. Баріста – професійний. Кафе, де раді гостям завжди!”
“Дуже смачна кухня. Приємний персонал. Комфортна затишна атмосфера. Багато живих квітів, таке відчуття ніби перебуваєш у ботанічному саду.”
“Дуже миле та затишне кафе! Чітко навчений, ввічливий та приємний персонал. Все робиться для відвідувача і я б сказала з любов'ю.)) Дуже смачна кава та какао, є морозиво з будь-яким видом топінгу. Ціни помірні.”
“Дуже смачно. Фантастичний брауні. Кафе невелике й затишне. Обслуговування дуже приємне. Дійсно відчуваєш себе бажаним гостем.”
“Відвідував цей заклад декілька днів тому ,я так зрозумів що він відкрився зовсім не давно, тому бажаю процвітання власникам . Дуже смачна та запашна кава , персонал знає свою справу на відмінно , професіонали своєї справи -)) ціни не високі ринкові , обов’язково завітаю сюди ще , рекомендую !!!!!!!”
“Приємні господарі, гарне обслуговування”
“Хороший ресторан із смачно кухнею. Всі страви смачні і достойно виглядають. Ціни київські. Відвідувачів досить багато.”
“Ви великі молодці, дуже смачно. Ваша чіабатта просто супер!”
“Дуже сподобалась альтернативна кава (робили дівчатка). Учора пив латте (робив Слава) - офігєнно!”
“Дуже смачна кава. Приємні барісти. Вдале розташування.”
“Дуже смачно, зірками не можливо показати наскільки))) Шашлик, люля, овочі-гриль, лаваш....перелік смаколиків можна продовжувати! Впевнена, що відвідавши це місце, мене зрозуміє кожен, що шашлик - це щось!!!”
“Дуже цікава кав'яронька, великий вибір напоїв, різна кава, привітний персонал, затишно, є можливість зарядки телефонів, ві фі, коротше кажучи супер , рекомендую!!!!”
“Смачні круасани, кава ще смачніша, чисто й охайно, все супер!!!”
“"Кавомолка" затишний заклад у центрі міста. Смачна, свіжа випічка з вправно звареною кавою, підніме настрій на весь день. Хочеться відзначити дуже уважну та привітну дівчину-бариста Христина. Бажаю вашому закладу успіхів та подальшого процвітання.”
“Обожнюю це кафе. кава смачна. Обслуговують швидко. Рекомендую в холодну пору року тут спробувати чай з імбирем. Дуже зручно тут проводити невеликі зустрічі у справах. Персонал навіть дасть вам олівець чи ручку, якщо потрібно. Ціни не низьки, але кава з тістечками та гарне обслуговування - це все що тут є.”
“Відмінна кондитерська! Завжди великий вибір кондитерських виробів, все смачне та свіже! Продавці ввічливі професіонали своєї справи – про кожен торт розкажуть докладно) рекомендую!”
“Дуже смачно, та ціни помірні! Раджу завітати!”
“Надзвичайно смачні тортики. Замовляла також тортик, все зробили вчасно, швидко й якісно.”
“Досить приємне місце мало місця для посидіти але дуже чисто і атмосферно мені сподобалось тому що дуже смачно”
“Хліб, житне - обдирний зварний. Для діабетиків саме те! Без солоду, без цукру, без дріжджів!”