Офис друкарни НКМД
“Спасибі. Мені допомогли. Туди заходитиму.”
Знайдено 4 результатів
“Спасибі. Мені допомогли. Туди заходитиму.”
“Робив фото на документ. Якість цілком нормальна. Ціна демократична – термінове 70 грн, через 40 хв – 60 грн. Я вважаю це цілком непогано, фоткався кілька років тому в іншому ательє, і тоді було теж 70 грн. Рекомендую.”
“Все на найвищому рівні. Якість друку відмінна. Швидкий зв'язок через Viber. Дівчина-менеджер чудово розуміє, що і як друкує їх друкарня. Усі підказали, порадили якнайкраще. Ціни також приємні. Замовляв у них уже багато разів більші розміри. Дякую! Ставлю 5 зірок!”
“Найкращий сніданок у Херсоні! Чудові десерти! І чарівна кава!!!”