Огляд каталогу
- 296 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 296 результатів
Перегляньте кафе кава у Херсоні. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 296 результатів у Херсоні. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 41,692 відгуків та оцінок.
“Дуже затишне, просторе кафе з відмінним сучасним дизайном, де можна випити смачний ароматний кави на будь-який смак і поміркувати над мудрими висловами великого оратора Черчілля ... Таке ж кафе є на вул. Некрасова - дуже популярне місце серед молоді. Рекомендую до відвідування і приємною дегустації ☕.”
“Смачні десерти, приємна затишна атмосфера, найліпше обслуговування в Херсоні”
“Дуже смачна кава та приємний персонал Рекомендую”
“Чудове місце, атмосферно і смачно”
“Дуже домашня атмосфера) Ще й персонал приємно здивував чудово пахнуть трояндами)”
“Атмосферно і цікаво. Рекомендую відвідати”
“Відмінне місце з найсмачнішим хлібцем :)”
“Відмінна кава. Чудове обслуговування.”
“Хороший Янтик - печений, без олії, чебурек.”
“Дуже смачний чай масалу) Великий вибір десертів та комбучі)”
“Хлопці просто молодці, доставляють вчасно, завжди ввічливі, продукти свіжі, все супер! рекомендую”
“Милий місце на зручному розташуванні в центрі. Доброзичливе обслуговування. Підкований, кваліфікований персонал відповіли на всі питання. Приємний музичний фон. Гарна кава та десерти. Атмосфера відпочинку)))”
“Досить приємне місце з доброзичливим персоналом. Адекватні ціни і головне дуже смачна кухня. Рекомендую відвідати по обіді та спробувати комплексний ланч всього за 35 грн”
“Гарний милий заклад, дівчинка знає асортимент продукції, є можливість купити випічку і солодкі десерти, запропонувала і допомогла мені з вибором, відмінне розташування, працюють до 22:00 вечора. Всередині чистота та порядок. Також працює доставка. Загалом рекомендую, мені сподобалося”
“Дуже гарна їжа та кава. приємні речі”
“Маленьке і приємне містечко. Дуже смачні натуральні чаї та кава, завжди приємна музика. Окремо дякую співробітника Оксану за високоякісне обслуговування. Добра і процвітання Вашому закладу.”
“Дуже смачна кава, замовляли компанією, нам дали підставку для кави безкоштовно і ще цукор з собою раптом комусь буде не вистачати. Загалом все на висоті!”
“назва говорить сама за себе. барижня де збираються алкоголіки й повії. АЛЕ єдине місце поблизу вокзалу де можна випити пива ввечері і посидіти у вайфай сусіднього банку))) НІКОЛИ НЕ ЗАХОДЬТЕ в це місце якщо цінуєте власне життя. пять зірок за чесність назва/змість Я б ще доповнив. "Сіли. Зїли, мать вашу. І Звалили бігом."”
“Купував тут напої вже не вперше, ціна цілком підходить товару, один напоєм можна буквально наїстися, купуватиму ще й не раз”
“Затишно, комфортно погано домашньому, все супер !!!”