Огляд каталогу
- 1,340 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 1340 результатів
Перегляньте комфорт у Херсоні. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,340 результатів у Херсоні. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 132,501 відгуків та оцінок.
“Хороші майстри, якісні матеріали та косметика. Співвідношення ціна/якість на максимальну оцінку.”
“Кава дуже смачна. Можно вживати без цукру.”
“Вибрав собі це СТО як постійне, майстри уважні до кожної дрібниці, пояснюють все доступно, запчастини вийшли як скрізь, дещо навіть дешевші. Взагалі задоволений!! Дуже дякую!!”
“Супер!Продавці завжди вічливі та знають свій товар на 100%.”
“Дуже хороші фахівці та сервіс, робота виконана швидко та якісно! Ціни доступні. Дякуємо, за відновлений зуб, тепер у рейсі спатиму спокійно!)”
“Чудовий сервіс, привітний персонал, зручні номери”
“Все чудово. Бронюйте тут без ввагань. Гарно виспитесь, помиєтесь та відпочинете. Хороший інтернет.”
“Чудовий салон. Вже багато років ходжу і жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Персонал дуже уважний та враховує всі побажання. Вже багато років роблю манікюр та стрижку лише в Каринтії. Все на найвищому рівні. Рекомендую!”
“Якісні меблі, чудовий персонал. Рекомендую.”
“Замовляла крісло груша з прінтом " космос",прийшло все як на картинці, кольора насичені ,гарний і чіткий пошив. Одним словом задоволені замовленням))”
“Звертайтеся до професіоналів та людей, які люблять свою справу! І це все про магазин "ІріС" та його власника Сергія! Підбирали матрац для мами та батька їм по 70 років. Сергій наполяг, щоб ми приїхали до салону. Відразу хочу сказати, що хотіли замовити інший матрац. При приїзді на місце виявилося, що матрац жорсткий і м'яко кажучи не підходить. Спробували близько чотирьох-п'яти матраців. Зупинилися на одному, який для цього віку батьків виявився найбільш слушним варіантом. За, що велика подяка! Так само попутно придбали: наматрацник, ліжко, дві подушки, дві ковдри, це все в нас було в планах. Доставка прийшла негайно! Що також додало позитивних емоцій! Обслуговування та роз'яснення тонкощів придбаних товарів на висоті! Покупками залишились задоволені! І побажання від нас – продовжуйте радувати покупців! Усього доброго!”
“Дуже смачна кухня. Приємний персонал. Комфортна затишна атмосфера. Багато живих квітів, таке відчуття ніби перебуваєш у ботанічному саду.”
“Дуже уважні та приємні хлопці, добре пояснюють, враховують деталі, пропонують кілька варіантів. В офісі затишно, гарна атмосфера, обслуговування найвищого рівня.”
“До оптики звернулася за своїми першими очками. Офтальмолог Оксана Олександрівна провела огляд. Лікар докладно і зрозуміло пояснила всі нюанси під час перевірки зору, професійно відповіла на всі питання, дуже доброзичлива та приємна людина, висококласний фахівець. В оптиці є широкий асортимент оправ. Консультантові Катерині подяка за уважне та терпляче обслуговування професійно допомогла у виборі. Покупкою задоволена. Дуже грамотні фахівці та уважне ставлення. Рекомендую!”
Салон надає послуги перманентного макіяжу та корекції попереднього татуажу з дотриманням стерильності. У відгуках хвалять уважні консультації, охайні «стрілочки» та майстерність перукарів.
“Дякуємо за якісне виконання замовлення”
Салон вирізняється сервісом і роботою майстрів, створюючи відчуття свята під час візиту. Гості відзначають комфорт, швидкість і приємну атмосферу.
“Почну з того, що майже ніколи не залишаю відгуки (але дякую людям які це роблять, так можна заздалегіть оцінити ситуацію), та відпочинок у "Золотому Фазані" мене вразив, тому вирішила поділитись. Поїхали з дітьми (4 роки, 11 та 9 місяців). Заселення там з 14:00, та ми приїхали о 12:00 і так як номер був вільним нас любязно провели. Номери сучасні, світлі, чисті, все що треба є (фен, набір косметики, капці, халат, чай, кава і тому подібне). Кухня повина зайняти окремий коментар. Готують смачно. Так як ми були з дітьми, то нам на блендері взбивали кашку з бананчиком для самих маленьких, тобто побажання клієнта враховуються. Якщо будуть читати коментар чайомани (як я) попросіть чай у великій чашці, адже мене вразило і те З ЧОГО я пила. Гарний фірмовий посуд. Ще нам чудова жіночка (нажаль не поцікавилась імям та посадою, але думаю адміністратор, адже її всі слухались)))) розповіла, що так як поряд знаходиться село, то готується в основному з домашніх продуктів, так сир, сметана, яйця все домашнє. На території самої садиби є качки, гусі, раки, риба, тобто якщо замовите, то велика вірогідність буде того, що приготовлять зі СВІЖОЇ, а не мороженої речовини, а це ж у 10 раз смачніше. Гуляли по території, все гарно. Керуючий господарством Юрій провів нас по території, розповів навіть історію села, мені було дуже цікаво послухати. Взагалі, вдношення до клієнтів дуже гарно, у мене навіть виривалось говорити не "дякую", а "thanks", просто було таке враження, що я не на Україні. а десь за кордоном. Трапляються і форс-мажори, так наприклад, у нас півдня у номері не було води, звичайно не зручно, особливо коли ти з маленькою дитиною, та я думаю що таке там ДУЖЕ рідко трапляється, в персонал нам допомогав як міг, і воду грів, і до лазні зводили щоб дитину обмили. Також за цей прикрий інцидент нам дали комплімент від кухаря (хрустики), бутилку вина на вибір, а також повернули 10% вартості номеру. Ще, у хрещенниці на відпочинку почали лізти зуби (ура!), але погнало температуру, нурофен не сильно допомагав, і персонал оргазував доставку свічок парацетамол (з Каховки) і це все абсолютно безкоштовно!!!! Короче, раджу тут відпочивати!!!! Поставлю 9,5 з 10 (просто я вредна) )))) знаю, що в планах ще є басейн з підігрівом буду його з нетерпінням чекати.”
“Два незабутні дні у чудовому місці. Все потопає у зелені, чисто, акуратно. Номери комфортні. Для дітей є дитячий майданчик з гойдалками, гірками, пісочницею та іграшками. Окреме спасибі персоналу! Дуже ввічливі, добрі! Готують смачно. Дитина, яку вдома не змусиш їсти, бігла на сніданки, обіди та вечері із задоволенням. Так, недешево, але тут справді відпочиваєш. Тут вам справді раді)”
“Ця церква є православним монастирем. У них є гарний маленький книжковий магазин всередині комплексу. Чудова акустика.”
“Тут реально по казковому гарно! Є канатна дорога, верхове катання... Це просто мальовниче місце!”
“Новий ремонт Чисто. Килимові доріжки. Нормальний туалет. Шикарна концертна зала, близько 350 місць. Є балкон. М'які шикарні стільці. Звук. Світло. Для концерту є все потрібне. Кабінети для занять музикою, є фортепіано.”
“Відпочиваємо всією сім"єю вже 5 років.. Вдячні за гостинність та приділену увагу. Ціни відповідні, умови забеспечують відпочинок вищого класу. Харчування повністю задовільняє нас, чисто та охайно як в номерах так і на тереторії пенсіонату. Відпочивати можна сім"ям з маленькими дітьми та людям літнього віку, для цього в пенсіонаті є всі умови. При бажанні відпочуваючі можуть додатково готувати самі. Дякумо Іннесі Володимирівні та її команді”
“Відмінний магазин сантехніки та плитки. Великий вибір, лояльний підхід, недорогий асортимент”
“Найкращий табір на землі. Якщо ви відправите свою дитину туди ви реально не пошкодуєте, а може навіть заздритимете”
Салон об’єднує ввічливих і турботливих майстрів із впевненими навичками. Клієнти відзначають професійність команди та затишну, доброзичливу атмосферу.
Перукарня з привітним прийомом і уважним ставленням до побажань клієнтів. Відзначають охайну роботу майстрів і комфортну атмосферу.
Світлий і затишний салон із майстринями, що вміло працюють з віями та нарощуванням волосся. Клієнти цінують приємну атмосферу, уважність і якісні результати.
“Чудова фотостудія. Багато різних локацій (якщо не помиляюсь, 8шт). Всі можна користуватися, окремо платити не потрібно. Є кондиціонер і навіть аквазона (ми не користувалися, але бачили розкішні фотки у цій фотозоні). Чисто, тепло, світло і є окремо професійне світло. Брали участь у фотопроектах, за невеликі гроші і 30 хвилин часу, отримали велику кількість відмінних знімків. Також знімали цю студію і приходили зі своїм фотографом та айфонографом. Та й на свій телефон фоткали, завжди виходять гарні кадри. Особливо у частині студії де велике кругле вікно! За рахунок натурального освітлення мені здається. Так, у студії можна взяти сукні на прокат. Їх там дуже багато. На будь-який колір, смак та розмір. І навіть для дітей. Однозначно рекомендую!”