Огляд каталогу
- 408 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 408 результатів
Перегляньте обіди у Херсоні. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 408 результатів у Херсоні. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 93,140 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна піца, та й інші страви на вищому рівні. Скуштуйте у них Чізкейк і у Вас буде це найсмачніший десерт.”
“Чудовий магазин раків! Завжди свіжі! Ціни прийнятні!”
“Ну дуууууууже смачна піца і приємне обслуговування.”
“Замовили міні-сет #1 на двох за 289 грн. У зв'язку з карантином заходити до закладу заборонено. На вході є кнопка виклику адміністратора. У нас прийняли замовлення швидко, допомогли зорієнтуватись в меню. Через 20 хв замовлення було готове. Все смачно. Дуже дякуємо.”
“Хороший ресторан із смачно кухнею. Всі страви смачні і достойно виглядають. Ціни київські. Відвідувачів досить багато.”
“Дякуємо за гарне обслуговування, добрий настрій. Гарне місце, затишне, смачно по домашньому.”
“Хороший ресторан із смачно кухнею. Всі страви смачні і достойно виглядають. Ціни київські. Відвідувачів досить багато.”
“Друзі я не ревізор, але РЕКОМЕНДУЮ цей заклад. Був приємно вражений ,приємні люди ,дуже смачна їжа, доступні ціни .Салат Цезар 75грн. Найближчим часом в них з'явиться власна пивоварня. Як буду в тих краях ,то обовязково заїду ще. Власникам Удачи ,та розвитку ,ви молодці”
“доставка супер швидка не думав що так швидко доставлять. Замовив суші. Не можу не поділитися тут своїми враженнями. Мене вражає якість продуктів смакота і швидкість виконаного замовлення! дякую тепер знаю де можна смачно підкрепитися в робочі будні)”
“Гарне місце, були проїздом у Херсоні, заїхали попити кави, приємний персонал та душевна атмосфера, дівчатка які працюють просто розумнички та сонечки.”
“Смачна кава, затишно, ввічливо. Є можливість вибору - столики в приміщенні та на вулиці (дають ковдру, щоб не змерзнути). Рекомендую. Фото не зробила, але "малюють" красиво))”
“Чудове місце – відкриття цього літа. Відмінна кухня, привітний персонал, особливо хочемо відзначити офіціантку Олю, це Сонечко закладу. Приходимо всією родиною.”
“Неймовірно смачна кухня для поціновувачів м'ясних страв та гриль. Тепла атмосфера, дуже уважні та швидкі офіціанти. Заклад не те що не втрачає позиції з часом.. він зростає над собою. Смачно, помірно за чеком, приємно та охайно.”
“Сподобалося все, від інтер'єра до обслуговування, та звичайно дуже смачна кухня. Прайс вище середнього.”
“Дуже смачно, зірками не можливо показати наскільки))) Шашлик, люля, овочі-гриль, лаваш....перелік смаколиків можна продовжувати! Впевнена, що відвідавши це місце, мене зрозуміє кожен, що шашлик - це щось!!!”
“Однозначно рекомендую зупинитися поїсти на цій ділянці дороги. З незначного мінусу не працював термінал.”
“Самі якісні та смачні суши в місті, оригінальні та якісні напої, надзвичайно смачна піца, гарне обслуговування. Рекомендую.”
“Дуже смачна їжа, класна атмосфера, смачна кава, низькі ціни.”
“Красивий ресторан, ввічливий персонал, дуже смачна кухня, все красиво і охайно. Чудове місце для компанії.”
“Досить уважний персонал, послуга тренера включена до абонементу і це круто. Затишно. Вигляд із вікна мені дуже подобається. Обладнання достатньо, справно. Завжди чудово проводжу тут час. Іду в повному задоволенні. Думкам – порядок, тілу – здоровий дух! Мінуси є, але я їх перераховувати не буду, вони суттєво програють на тлі перерахованих вище причин. Дякую за увагу!”
“Люблю це місце! Кухня суперрррр! Піца супер а страви "сердця колишніх" просто смакота!!! Обслуговування на найвищому рівні. Щоразу приходиш і не хочеться йти зовсім!”
“Дуже смачна піца та суші, всім рекомендую це місце”
“Мене вражає інтер'єр, а кухня грузинскька ситна на скільки що я зїв 6 хінкалій, і більше не міг. Але дужее смачно, і заряжає енергією. І якась особлива енергетика в закладі, хочеться прийти знову.”
“Дуже затишно, смачно і ціни доступні. Тільки гарні емоції!!!”
“Дуже гарно, ціни прийнятні смачно і комфортно!”
“Затишне місце для швидкої чашки кави”
“Були в серпні 2016 року. Їздили трьома парами. Час провели незабутнє! І рибу половили (риба їсти! Ловити треба вміти))), купувалися і позасмагали і юшку зварганили. Знімали будиночок із трьома спальнями та спільною кухнею (прямо біля воріт). Оскільки відпочиваючих, крім нас, нікого не було, відповідно ніхто не заважав. Інфраструктура на 5. У 100 метрах магазин з усім, що потрібно на дачі і з хлібом))). У "номері" все є (холодильник, плита, душ з гірською водою, туалет, все столове приладдя). Чисто, акуратно, персонал привітний Мангал у дворі. Загалом – заліково! І дівчатка не сумували та хлопчики повеселилися! Можна орендувати човен, але в нас до цього не дійшло... Коротше, Рекомендую!”
“Була приємно здивована, побувавши в даному закладі. Ціни не високі, а страви дуже смачні. Навіть чекали, поки звільниться столик. Рекомендую”
“Смачні роли та приємний персонал)) До Вас хочеться повертатися знову і знову))”