Кав'ярня Черчилль
“У кафе зайшла по посилку з міст експрес. Раніше ніколи не звертала на нього уваги, а дарма! Вийти без кави просто не змогла. Дуже смачний раф кави. Обов'язково зайду ще. Одна тільки не зручність, високі сходи. Мамам які на прогулянці з колясками та іншим дитячим транспортом не зручно підніматися”