Рибальський стан
“Хто хоче впіймати окуня за кілограм це саме таке місце. Проживання комфортне, є ресторан зі смачною їжею, персонал привітний, єгеря хлопці профі, найприємніші враження цієї весни.”
Знайдено 6 результатів
“Хто хоче впіймати окуня за кілограм це саме таке місце. Проживання комфортне, є ресторан зі смачною їжею, персонал привітний, єгеря хлопці профі, найприємніші враження цієї весни.”
“Була на початку вересня. 300грн/доба. Чисті номера, дуже приємний персонал. На світанку вони прибирають всю територію. Вперше бачила як миють дно басейну) Додатково можна замовити страви. Кухня обладнана всім необхідним(але чайник з плитками дуже довго гріють). На фото: печінковий торт з рагу європейський сніданок салат з баклажаном. З мінусів: мало рушників, туалетного паперу, погане миюче для посуду”
“Поменьше бидла з пивом на лавках, і буде взагалі ок”
“Відпочивали на дві доби, нам дуже сподобалося. Місце красиве, риба ловиться добре. Зручно, затишно, добре.”
“Востаннє була там у лютому, покращили інтер'єр, стали нормально робити запис та ціни прийнятні.”
“Спасибі! Московська смачна, добрих вам клієнтів”