Огляд каталогу
- 277 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 277 результатів
Перегляньте свято у Херсоні. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 277 результатів у Херсоні. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 35,026 відгуків та оцінок.
“Замовляли 2 піци: Ніжна Сирне курча та Запашна Грибна. Дуже чудові, не жирні та смачні. Швидка доставка: протягом 45 хвилин з моменту замовлення кур'єр був під під'їздом. Ще, зверну увагу, на гарну упаковку, ввічливе обслуговування та безкоштовну доставку. Всім рекомендую цю піцерію у місті Херсон. Бажаю закладу та персоналу процвітання, та додати салати та десерти під замовлення.”
Салон вирізняється сервісом і роботою майстрів, створюючи відчуття свята під час візиту. Гості відзначають комфорт, швидкість і приємну атмосферу.
“Ця церква є православним монастирем. У них є гарний маленький книжковий магазин всередині комплексу. Чудова акустика.”
“Відпочиваємо всією сім"єю вже 5 років.. Вдячні за гостинність та приділену увагу. Ціни відповідні, умови забеспечують відпочинок вищого класу. Харчування повністю задовільняє нас, чисто та охайно як в номерах так і на тереторії пенсіонату. Відпочивати можна сім"ям з маленькими дітьми та людям літнього віку, для цього в пенсіонаті є всі умови. При бажанні відпочуваючі можуть додатково готувати самі. Дякумо Іннесі Володимирівні та її команді”
“Найкращий табір на землі. Якщо ви відправите свою дитину туди ви реально не пошкодуєте, а може навіть заздритимете”
“Чудова фотостудія. Багато різних локацій (якщо не помиляюсь, 8шт). Всі можна користуватися, окремо платити не потрібно. Є кондиціонер і навіть аквазона (ми не користувалися, але бачили розкішні фотки у цій фотозоні). Чисто, тепло, світло і є окремо професійне світло. Брали участь у фотопроектах, за невеликі гроші і 30 хвилин часу, отримали велику кількість відмінних знімків. Також знімали цю студію і приходили зі своїм фотографом та айфонографом. Та й на свій телефон фоткали, завжди виходять гарні кадри. Особливо у частині студії де велике кругле вікно! За рахунок натурального освітлення мені здається. Так, у студії можна взяти сукні на прокат. Їх там дуже багато. На будь-який колір, смак та розмір. І навіть для дітей. Однозначно рекомендую!”
“Вже не вперше запрошуємо аніматорів із "Вигадника". Як завжди діти у захваті. На цей раз запросили для підлітків 12 років. Я дуже переживала, що їм буде цікаво, т.к. вони вже вважають дорослими. Але Леон із Джессі змогли їх захопити. Хлопці, дякую Вам за свято! Ви великі професіонали своєї справи!”
“Гарне місце для сімейного та культурного досугу.”
“Дуже класний заклад. Інтер’єр вражає, офіціант добре розбирається в меню і може порадити певні блюда. Прожарка стейків - яку замовляли, досить швидко обслуговують! Однозначно рекомендую !!”
“Здрастуйте. Вдячні агенції свят "Градус" за організацію заходу на честь Дня Народження доньки! Ми закликали Леді Баг та Супер Кота; Вероніка коли побачила персонажів була в захваті, "Вони такі ж яскраві як і в телевізорі!" - сказала вона. Під час годинної програми діти співали пісні, танцювали під мильними бульбашками та змагалися між собою у різних конкурсах. У всій нашій сім'ї залишилися лише позитивні спогади від свята та багато фотографій:) Дякуємо Градусу за настрій та емоції, обов'язково запросимо Вас до нас ще!”
“Тренер Костянтин, дуже добрий: уважний, підкаже, допоможе чим треба. Є й інший тренер, але на нього не потрапляла (ходжу певними днями). За станом вашого здоров'я і залежно від того, для чого ви хочете займатися, вам випишуть програму тренувань. Дуже багато тренажерів. Є туалет та душ, грає музика, можна прийти зі своєю флешкою. Є протеїнове харчування, батончики, протеїнові напої та звичайна вода. Є роздягальня, вона загальна, але закривається, тому якщо ви прийшли один або з кимось, можете закритися і переодягнутися. Вранці чи вдень найменше людей (може один-два на весь зал), тому можна не боятися великого скупчення людей, якщо соромитеся чи боїтеся через карантин.”
“Адміністрація привітна, ціни різні, номери відмінні, душ, туалет в номері, гаряча вода постійно. Для відпочинку всі зручності. Рекомендую)”
“Хороший ресторан із смачно кухнею. Всі страви смачні і достойно виглядають. Ціни київські. Відвідувачів досить багато.”
“Відмінний магазин. Великий асортимент. Якісне обслуговування. Рекомендую.”
“Однозначно рекомендую зупинитися поїсти на цій ділянці дороги. З незначного мінусу не працював термінал.”
“Відмінний заклад з величезним вибором пива та снеків. Порівняно з пивним кухлем – краще на 100%. Пиво свіже як і снеки і що ще важливо, є система накопичення. Дякую. Чекаємо на відкриття на ХБК.”
“Дуже смачна піца та суші, всім рекомендую це місце”
“Великий вибір квітів та дерев. Чудове місце для вибору рослин додому чи в сад.”
“Хороша чиста АЗС Говорять українською Є не лише паливо, але й газ Можна підкріпитися кавою, чаєм, сирниками, хот-догами, картоплею, бургерами, снеками Чистий WC”
“Дуже сподобалося. Гарні блюда, обслуга і атмосфера. Зайду ще не раз”
“Був вперше, мені сподобалось. Кухня добра, недорого. Замовлення не довго чекали. Рекомендую.”
“Надзвичайно смачні тортики. Замовляла також тортик, все зробили вчасно, швидко й якісно.”
“Чисто, затишно. Хороше місце для відпочинку з компанією, для барбекю, прогулянок плавнями”
“улюблений магазин. також дуже смачні піцца та суші”
“Обожнюю цей заклад. Моя донечка часто просить купити їй там булочку. Багатий вибір раної випічки.”
“Дуже сподобався номер з трасою і видом на Конку. Тепло, затишно, тихо. Номер прикрашений картинами написаними олією та старовинними меблями. Дякую господарям. Відпочинок рекомендую”
“Багатий вибір сантехніки, підлогових покриттів, плитки, шпалер і дверей. Компетентні і уважні продавці, тиха, затишна обстановка сприяють вдумливому вибору товарів для ремонту і вдома”
“Смачна кава та ввічливий персонал!!!”
“Меню виглядає багато і різноманітно. Обслуговування хороше, місце спокійне і не гучне. Інтер'єр легкий і веселий, зі своїм шармом. Створюється радісний і оптимістичний настрій. Затишні столики. На веранді добре посидіти, подумати, поспілкуватися. Єдиний мінус в тому, що не можна курити, але комусь це точно плюс)”