Honest Cup
“Дуже гарна кав'ярня! Гарний дизайн. Смачна кава. Найголовніше – найкращий персонал. Баристи Катерина та Маша ввічливо й усміхнено спілкувалися, не переборщували, щиро, так би мовити, золота середина. Я дуже радий, що тут побував, сподіваюся далі бачити ці милі обличчя і пити чудову каву. Дякую.”