Огляд каталогу
- 367 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 367 результатів
Перегляньте фрукти у Херсоні. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 367 результатів у Херсоні. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 84,157 відгуків та оцінок.
“Гарний асортимент продукції та ввічливое обслуговування”
“Іноді проводжу тут покупки, прострочення не були обнаружені, цени середині, Дві каси на цьому все !”
“Хороший магазин. Помірні ціни в курортній зоні.”
“Хороший магазинчик, з чудовим персоналом! )) Риті і Люді привіт! ))”
“Купую сир, сири, продавець завжди ввічливий!”
“Великий вибір цукерок та тортів.”
“Гарний милий заклад, дівчинка знає асортимент продукції, є можливість купити випічку і солодкі десерти, запропонувала і допомогла мені з вибором, відмінне розташування, працюють до 22:00 вечора. Всередині чистота та порядок. Також працює доставка. Загалом рекомендую, мені сподобалося”
“Тут можна купити вугілля для мангалу!”
“Хороший цілодобовий магазин, де можна все купити”
“Гарне охоронне підприємство зі стандартними розцінками. Працюють по галузі. Встановлюють обладнання Аякс. Час реагування в Антонівці - 30 хвилин. Рахунки надсилають на пошту. Можна оформити договір онлайн. Зацікавлені надавати послугу якісно, йдуть на зустріч.”
“Добре! Що є поруч гарний магазин. Але ось погано, що фасад зробили, а збоку плитку недоклали купа відсіву лежить і псує весь зовнішній вигляд! Господарі – наведіть порядок!”
“Приятный магазинчик, коих в последнее время редкость, либо АТБ либо забитая халупа, а тут приятненько =)”
“Була у вас у четвер. Магазин розкішний. Є без глютенова продукція. І здорове харчування. Хлопчик розповів, що де. Що краще придбати для здорового харчування. Що вранці краще завжди їсти. Видно, що нещодавно працює, бо не все знає. Але, молодець)) люблю колись хлопці консультують. Дівчатка допомогли з вибором сиру, показали, дали скуштувати. Дивовижний магазин. Усі привітні. Завжди вітаються. Не думала, що є такі заклади))”
“назва говорить сама за себе. барижня де збираються алкоголіки й повії. АЛЕ єдине місце поблизу вокзалу де можна випити пива ввечері і посидіти у вайфай сусіднього банку))) НІКОЛИ НЕ ЗАХОДЬТЕ в це місце якщо цінуєте власне життя. пять зірок за чесність назва/змість Я б ще доповнив. "Сіли. Зїли, мать вашу. І Звалили бігом."”
“Відмінне місце для того що б поповнити запаси продовольсвія в вашому холодильнику. Працює дуже привітний персонал, який завжди з радістю відгукніться на будь-яку допомогу при виборі продуктів харчування наявних в даному магазині. Рекомендовано для всіх відвідувачів. Спасибі !”
“Нині вони поза конкуренцією. Завжди свіже м'ясо. Майже завжди є невелика черга, тому що ціни прийнятні та вибір великий. Правда, на хорошу телятину ніколи не потрапляю.”
“Низькі ціни, добре обслуговують, ввічливі продавці, гарний вибір товарів, постійне завезення.”
“Мені сподобалося, гарне обслуговування, привітні обличчя”
“Підкажіть будь ласка. Скільки працює супермаркет?”