Огляд каталогу
- 97 Всього бізнесів
- 3.1 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 66% З фото
Знайдено 97 результатів
Перегляньте хвороби у Херсоні. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 97 результатів у Херсоні. Середній рейтинг 3.1/5 на основі 1,449 відгуків та оцінок.
“Все дуже добре, результати приходять на пошту у досить розгорнутій формі, що навіть людина без меду. освіти зможе зрозуміти які є відхилення та швиденько бігти до лікарні та лікувати їх. Ціни для нашого часу нормальні, діють знижки при онлайн замовленні та оплаті замовлення карткою 10%. Бак посів чекаю як належить 7 днів, як це й має бути, а не 3 дні як в євротесті, щоб відстали напишемо, хочу дуже порівняти результати синьова і євротесту. Будемо чекати!”
“Ввічливий персонал, гарне ставлення до пацієнта.”
“Одна із нормальних аптек у Залізному порту. Ціни помірні. Асортимент добрий.”
“Краще така, ніж взагалі ніякої. Чисто, продезінфіковані, персонал добрий, завжди готові допомогти. Тут кращий педіатр всієї Херсонської області. Завжди можна отримати першу допомогу. Хороші стоматологи, уважні, професіонали своєї справи. Хороша лікарня, уважні лікарі, добрі медсестри, санітарочки як Комашечка, миють чистять, наводять блиск.”
“Хороший вибір ліків і працює при лікарні завжди в курсі того що вам може знадобитися, хороший персонал”
“Користуємося послугами з чоловіком, вже протягом 5 років дуже задоволені професіоналізм, і індивідуальним підходом! Дякую Сергію, і Ірині за гарну посмішку!”
“Все на вищому уровне.Советую відвідати.”
“Звернулася до лабораторії в м. Каховка, прт. Європейський ,з малим синочком, 1 рочок. Потрібно було взяти аналіз крові розгорнутий. Хочу висловити велику подяку Тетяні та іншій медсестрі (нажаль не запам'ятала імені) за високий професіоналізм: знайти вену у такої дитини складно, але дівчата все зробили гарно, швидко і без зайвої метушні! Дякую Вам! Смартлаб- заклад высокого рівня!”
“Дуже приємне обслуговування. Ввічливі дівчата на рецепції. Швидко зробили аналізи, черг після 10:00 не було взагалі. Після забору крові пригостили шоколадкою, дуже приємно.”
“Доступні ціни, грамотні фармацевти.”
“Прийнятна ціна та професійне обслуговування”
“Хороші ціни, ввічливе обслуговування”
“Відмінна клініка. Чисто і затишно. Була на консультації та УЗД омт. Доктор Кучеренко Ганна Ігорівна справила дуже приємне враження!”
“Чудові мед сестри, всі привітні та усміхнені”
“Дитина відвідує секцію Айкідо, вона у захваті і це головне. Став дисциплінованішим і впевненішим у собі. Спортзал після ремонту. Займаються два тренери. Наразі нас все влаштовує.”
“Відмінна соляна кімната, ввічливий персонал, враження найкращі. Дякую. Процедура триває 40 хвилин. Кімната працює за часом о 9.20, 10.20 (це час, який я знаю точно) і ввечері о 16.20 останній сеанс. Але точнішу інформацію вам дадуть за телефоном 0 (95) 277 80 03. Вам перед відвідуванням кімнати видадуть бахіли, покривало, шапочку на голову і попросять вимити руки. Після відвідування кімнати теж потрібно вимити руки, щоб сіль не потрапила у вічі. У самих кімнатах для дітей є іграшки та книжки, для дорослих розкладні стільці для відпочинку та шезлонги. Максимально розслаблююча атмосфера. Грає на фоні музики зі звуками природи.”
“Вкрай професійний персонал, рекомендую.”
“Все круто!! Дуже раджу) Дитині дуже сподобалося!)”
“Професіонал своєї справи у галузі дитячої неврології”
“На лікування до лікарні потрапив 01.05.2021 року з діагнозом COVID. Був дуже здивований рівнем уваги, відношення з боку медичного персоналу та лікаря Сергія Михайловича, високого рівня! Вважаю що завдяки належному керуванню головного лікаря все так і мае бути. Харчування відмінне. Лікування проводиться безкоштовно, за винятком деяких препаратів для кращого одужання. Позитив в лікуванні не забарився. Дай Боже всім працівникам цієї лікарні великого здоров'я, спокою, миру, підтримки близьких у таких тяжких і ризикованих умовах. Дякую!!!”
“Дуже хороші ціни, привітний персонал.”
“"Чудовий медперсонал. Всі додаткові аналізи можна здати безпосередньо на місці. Дякую за людяність, якість послуг та співчуття у важкі миті, які стосуються здоров*я жінки."”
“Були вперше в цій клініці. Дівчина адміністратор на ресепшені домовилася про кардіограму. Записала на УЗД цього ж дня. Кардіолог Лідія Андріївна дуже хороший лікар, підійшла до дитини, що плаче, з підходом. Подивилася, пояснила все доступно. Лікар УЗД, теж нам дуже сподобався, Сергію Яковичу, провів детальне обстеження! І теж пояснив що і до чого! Тож я особисто рекомендую! І лор у них Славчева, теж дуже тямуща, але її вже знаємо не клініці Настена! І хочу написати тим, кого щось не влаштовує, ціни там як і скрізь! Приміщення так, маленьке, але що є тобто і це можна пережити! У холі телевізор з мультиками та іграшки! Які не є іграшки, але добре, що є, в інших дитячих приватних кабінетах взагалі цього ні чого немає! А те, що лор приймає по живій черзі, я думаю, що це рішення самого лікаря! Ми били за записом! Дякую!”
“В аптеці відмінні ціни і великий вибір медикаментів, фармацевти справжні професіонали, завжди ввічливі, підкажуть. Товар, якого немає, при замовленні дуже швидко доставляють.”