Огляд каталогу
- 128 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 128 результатів
Перегляньте barorpub у Херсоні. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 128 результатів у Херсоні. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 37,157 відгуків та оцінок.
“Ми багато танцювали там, бо місце створено для класичного руху”
“Піцу не раджу брати їй цвяхи тільки забивати”
“Прекрасний фасад, приємне обслуговування.”
“Дуже смачна піца та лемонад. Затишна тераса та ввічливе обслуговування. Рекомендую відвідати!”
“Головний плюс є де посидіти, є футбольні трансляції, та фільми”
“Хороше місце для посидіти та попити пива, ціни нормальні, хороший персонал”
“Доброго дня! Не люблю писати відгуки, оскільки зазвичай це емоційна реакція на перше відвідування закладу, пов'язана з негативом чи навпаки. У цьому випадку можу дати абсолютно об'єктивну оцінку, засновану на тривалому та частому відвідуванні Паба "Півасик" на Ушакова. Я бувала у всіх закладах цієї мережі з моменту їх заснування. Скрізь було добре. Але тут мені, прям, дуже добре! Починаючи від дверей, де тебе зустрічають з усмішкою привітні офіціації, бармен з гуморинкою. Спокійна атмосфера,, чистота, додавання смаку і простота ліній..... Свіжа пінна, на будь-який смак і звичайно звичайно, кухня-дуже смачна, різноманітна і з цілком демократичними цінами. За ці роки, крім щотижневих відвідувань, справляли і ювілеї та дні народження, і завжди було все душевно! Успіхів вам, тепер уже, Друзі та процвітання, щоб ми якомога довше заходили до вас в гості!”
“Добридень! Не люблю писати відгуки, так як правило це емоційна реакція на перші відвідини закладу, пов'язана з негативом або навпаки. У цьому випадку можу дати абсолютно об'єктивну оцінку, засновану на тривалому і частому відвідуванні Пабу "Пивасик" на Ушакова. Я бувала в усіх закладах цієї мережі з моменту їх заснування .Везде було хорошо.Но тут мені, прям, дуже добре !!! Починаючи від дверей, де тебе зустрічають з посмішкою привітні, офіціаніи, бармен з Гуморинка. Спокійна атмосфера ,, чистота, складання смаку і простота ліній ..... Свіже пінне, на будь-який смак і перевагу і природно нечно, кухня-дуже смачна, різноманітна і з цілком демократичними цінами. За ці роки, крім щотижневих відвідувань, справляли і ювілеї та дні народження, і завжди було все душевно! Удачі вам, тепер уже, Друзі і процвітання, щоб ми якомога довше заходили до вас в гості !!!”
“Відмінно все! Гарне спілкування!”
“Дуже хороший готель. Чисті номери, сніданок в номер принесли, ліжко чиста, ціни приємно дивують. Ресторан шикарний, сауна, більярд”
“Якщо ви хочете скуштувати вина агрофірми білозерский то раджу вам самостійно зїздити в цей їх заклад де ви в 2 рази дешевше купите їх вино. По дорозі варто заїхати на джерела, пляж в Білозерці, вийде чудовий заміський тур який можна продовжити до Станіслава - херсонських гір.”