Espresso bar SOTA
“Не очікував, що на Шуменському з'явиться гарна кав'ярня. На даний момент це єдина кав'ярня такого рівня в окрузі. Смачна кава, як класика, так і альтернатива. Дуже затишне місце, гарний посуд, завжди привітні баристи. Десерти не куштував”