Огляд каталогу
- 380 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 380 результатів
Перегляньте pizza у Херсоні. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 380 результатів у Херсоні. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 113,710 відгуків та оцінок.
“Дуже затишне та атмосферне місце. Привітний персонал із вигостреними манерами. Смачна кухня. Широкий асортимент коктейлів на будь-який смак – від безалкогольних, класичних до авторських. А ще тут найдимніші кальяни у місті.”
“Смачно готують і великі порції. Відмінне місце, щоб поїсти))”
“Смачні суші за гарною ціною. У комплекті з сетом йшли три окремі ємності з соєвим соусом, імбиром і васабі, а також цукерки. Забирали самовивіз, провчили знижку 10%. Суші не розварюються, правильно зварений, смачний рис.”
“Гарне місце, затишно, влітку на балконі своя чудова атмосфера. Кальян - топчик, обслуговування на висоті! Пора відкривати 2.0)”
“Із самого початку з цим закладом, приємно бачити ,як вони розвиваються, молодці.”
“Затишне місце. Баріста – професійний. Кафе, де раді гостям завжди!”
“Найсмачніша кава в Херсоні, плюс сучасний дизайн і смачна випічка. Рекомендую спробувати круасан без начинки.”
“Замовляли 2 піци: Ніжна Сирне курча та Запашна Грибна. Дуже чудові, не жирні та смачні. Швидка доставка: протягом 45 хвилин з моменту замовлення кур'єр був під під'їздом. Ще, зверну увагу, на гарну упаковку, ввічливе обслуговування та безкоштовну доставку. Всім рекомендую цю піцерію у місті Херсон. Бажаю закладу та персоналу процвітання, та додати салати та десерти під замовлення.”
“Класне місце. Дуже смачна піца. Хороший колектив. Раджу до них завітати!”
“Дуже смачна піца, та й інші страви на вищому рівні. Скуштуйте у них Чізкейк і у Вас буде це найсмачніший десерт.”
“Все круто.Обовязково завітайте .”
“Цікавий заклад з приємною атмосферою, смачним меню.”
“Продукція класна. Дівчина-продавець сьогодні не дуже настроєна обслуговувати гостей,не надто гостинна і привітна”
“Надзвичайно прекрасне і затишне місце”
“Ну дуууууууже смачна піца і приємне обслуговування.”
“Смачно, недорого, чисто та швидко”
“Замовили міні-сет #1 на двох за 289 грн. У зв'язку з карантином заходити до закладу заборонено. На вході є кнопка виклику адміністратора. У нас прийняли замовлення швидко, допомогли зорієнтуватись в меню. Через 20 хв замовлення було готове. Все смачно. Дуже дякуємо.”
“Гарне місце зручно можна замовити на час прийшов і забрав колектив хороший завжди усміхнений всім рекомендую це місце Пробував все піци все смачні”
“Хороший ресторан із смачно кухнею. Всі страви смачні і достойно виглядають. Ціни київські. Відвідувачів досить багато.”
“доставка супер швидка не думав що так швидко доставлять. Замовив суші. Не можу не поділитися тут своїми враженнями. Мене вражає якість продуктів смакота і швидкість виконаного замовлення! дякую тепер знаю де можна смачно підкрепитися в робочі будні)”
“Смачна кава, затишно, ввічливо. Є можливість вибору - столики в приміщенні та на вулиці (дають ковдру, щоб не змерзнути). Рекомендую. Фото не зробила, але "малюють" красиво))”
“Чудове місце – відкриття цього літа. Відмінна кухня, привітний персонал, особливо хочемо відзначити офіціантку Олю, це Сонечко закладу. Приходимо всією родиною.”
“Неймовірно смачна кухня для поціновувачів м'ясних страв та гриль. Тепла атмосфера, дуже уважні та швидкі офіціанти. Заклад не те що не втрачає позиції з часом.. він зростає над собою. Смачно, помірно за чеком, приємно та охайно.”
“Дуже смачна кава. Приємні барісти. Вдале розташування.”
“Відмінна кава та приємне обслуговування!”
“Сподобалося все, від інтер'єра до обслуговування, та звичайно дуже смачна кухня. Прайс вище середнього.”
“атмосферно і смачно, вдалі десерти”
“Пристойний заклад із нормальною кухнею. Охайно, чисто, рівень вище середнього. Якісні матеріали в облицюванні, сантехніка гарної якості. Дуже приємний краєвид на Дніпро, свій берег і причал. Доглянуті зелені насадження створюють враження завершеності. Обслуговування злегка віддає провінціалізмом. Рекомендую!”
“Однозначно рекомендую зупинитися поїсти на цій ділянці дороги. З незначного мінусу не працював термінал.”