Титан
“Здрастуйте, не знаю куди подіти свої враження! Чесно, багато років купували із дружиною у своїх виробників, а потім якось дізналися про фірму "Двері Титан". Тааааак, ось із цього все й почалося... Перед новим роком були "знижки" - логічно ж Вирішили із дружиною, спробувати може, і в них купити двері, та й тому що ціни почали піднімати, а у фірми: "Двері Титан" - ще діють знижки, якщо звернеться до фахівця (ім'я напишу нижче). Так ще й "знижки", діяли до кінця року близько 40%, знижки на ПОЛОТНО! Так, важких рішень не було давно, як купити 3 двері, (сосна 1-го ґатунку) + вхідна А нам треба було: 2 розвішні 80*2.05 – вхідна 1 1*2.05(не стандарт) - але порадили взяти 90-96*2.05 (до речі, не пошкодували) Так ось, далі як було: Якось, зустріла дружина, балакучого хлопця, такий веселий, добрий і дуже товариський. Не пам'ятаю, як звати, начебто - Едік Так вооот, дружина взяла номер його, і десь посіяв чи щось такого роду. Вже на 2-й день, якось гуляли, і знову на нього потрапили (чесно – доля пряма) Поспілкувавшись, з Едіком Замовили 5 дверей, так ще й знижку отримали на полотно (що було чудово!) Приїхали, двері у визначені терміни виготовлення. Навіть на пару днів раніше (це чудово), тому що ми збиралися відлітати до Чехії Зателефонували до компанії. Запитали, чи будемо вдома на задану дату. Так. Приїхав майстер Данило Спритний хлопчина. Швидко все поставив, та якісно +ПЛЮС - - ВОООООТ ВЕЛИЧЕЗНИЙ, ЩО І ГАРАНТІЯ Є!! Зараз, ось сиджу – дивлюся на двері, і радий. З дружиною поспілкувалися, і вирішили що ставитимемо двері в цій фірмі Дякую за допомогу, і за двері Хорошого дня *написати коментар, порадив Едік, продавець-консультант дверей(звертайтеся до нього: о*969*о*48266), дякую фірмі, за давню мрію”