Огляд каталогу
- 1,293 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 1293 результатів
Перегляньте кафе у Хмельницькому. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,293 результатів у Хмельницькому. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 223,883 відгуків та оцінок.
“Смачна кава, Клуб кави мабуть мій топ1 в Хмельницькому по запиту якісне лате :)”
“Кафе ,,Батискаф" у Славуті — моє улюблене місце для смачної вечері чи обіду! Дуже люблю їхню піцу, особливо «Чотири сири» — ароматна, соковита, з хрумкою скоринкою. Суші просто чудові: свіжі, красиво оформлені, найбільше смакують сети «Дракон» і «Перше побачення». А ще тут подають смачні комплексні обіди, завжди ситно й по-домашньому. Особливо тішить, що кафе піклується про найменших гостей — часто організовують розважальні дні для дітей, з аніматорами, конкурсами та подарунками. Це створює дуже теплу сімейну атмосферу. Обслуговування на висоті, усе швидко, привітно та якісно. Рекомендую всім!”
“Поважний директор. І персонал. Якісні перевезення”
“Дякуємо за чудовий відпочинок, чисто, гарно, зручні ліжка, другий ярус справді зависокий, але мій син 10 років добре виспався. Персонал ввічливий та уважний, дякую Євгену!”
“Дійсно хороше кафе з приємними цінами, не прийшлось чекати на страву і приємне обслуговування,але саме головне що їжа зроблена з душою та якісних продуктів дуже добре ставлення до клієнтів”
“Хороший магазин на кутку, все свіже, хороший вибір і привітні продавці.”
“Хороший кофе. Молоко к кофе подали горячим, что есть редкость. Есть кедровые орехи. Очень рекомендую в качестве добавки к кофе.”
“дуже смачна кава та десерти! Особливо раджу спробувати макаронс, одні з найкращих.”
“Досить дивні відгуки. В мене геть інше враження. Про кафе на заготзерно. Кава досить не погана. Фактично найкраща в цьому місці. Дівчата надзвичайно приємні й привітні.”
“Найбільший вибір солодощів, мабуть, у місті.”
“Персонал дуже приємний смачно затишно . Дівчинка Тамара була люб'язна”
“11 жовтня 2025 року завітали з дружиною та синочком до Летичева і вирішили зайти поїсти до даного закладу. Атмосфера супер, зручність розташування теж дуже вдала, аромати випічки так і манять з вулиці до себе. Були з дитиною, йому засмакувала сосиска в тісті, нам з дружиною піца з ананасом та куркою і ароматна кава латте. Все супер. Дуже зручно і затишно посидіти попоїсти за столиком. Єдиний мінус за що 4 зірочки, а не 5 за сервіс - це відсутність серветок в серветницях на столиках, тому краще мати свої серветки про всяк випадок. З собою придбали ще круасан з шоколадом, еклери та булочку з кремом, все неймовірно смачне та свіже. Кава дуже смачна, але було б добре, щоб були ще трубочки до кави латте, але то скоріше наше побажання, ніж зауваження. Заклад потребує уваги клієнтів. Смачно, затишно та зручно. Також зауваження до власників, що там працює лише одна людина і немає кому прибрати крихти зі столу після попереднього клієнта, тому врахуйте це в роботі. Ціни для нашого часу помірні. Персонал чемний та уважний, що дуже приємно. За наступної можливості побувати в Летичеві, однозначно зайдемо знову, щоб поїсти та попити смачної кави. Відвідувачам Летичева раджу неодмінно завітати до даного закладу щоб побалувати себе смачненьким в приємній та затишній атмосфері.”
“Дуже гарне обслуговування і бариста Татьяна, завдяки її золотим ручкам хочеться повертатися знову і знову”
“Замовляли в Берізці поминальний обід на вивіз в Каленичі. Спочатку ми переживали, що буде все холодне. Але дівчата приїхали з термосом для їжі. Не було потреби підігрівати, все було гарячим як з печі. Приїхали на запланований час, все розставили та роздали обід, а потім зібрали та поїхали. Ми були задоволені сервісом та адекватною ціною. Так держати!”
“Дуже смачні комплексні обіди, дякую господині,ціна як на таке 100 грн,їжа вартує більшої вартості,все дуже смачно!!”
“Бо воно сучасне Ізручне красиве В ному багато будинків”
“Знаходиться кав'ярня "Howlet" неподалік зупинки "Комендатура", раніше тут знаходилась "Курка Чебатурка" (я вирішила допомогти картам, та змінити інформацію що тут вже давно чудова кав'ярня, Ура! тепер вас будуть бачити) Тут хороші напої смачні та чудові, можна підібрати на любий смак, наприклад я особливо полюбляю американо з молоком. Хороший привітний персонал, в наявності є антисептик.”
“Кращий кави міста з моєї точки зору. Дуже привітні барісти”