Огляд каталогу
- 219 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 219 результатів
Перегляньте парк у Хмельницькому. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 219 результатів у Хмельницькому. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 68,658 відгуків та оцінок.
“Прекрасні вироби( вживу виглядають набагато ліпше)”
“Гарне місце для дітей є чим зайнятися, діти справді захоплені. Усе організовано спокійно й зручно. Окремо приємно здивувала кухня: їжа смачна, свіжа, чекати довго не довелося. Загалом — чудове місце, щоб прийти всією сім’єю та добре провести час.”
“Викладач інформатики. Провайдером X-Сіту у м.Хмельницькому користуюсь більше 15 років. Він найкращий за багатьма критеріями: професійність, мобільність, технічність, взаємодія з людьми, володіння передовими технологіями, стабільна ціна, швидкість, надійне з’єднання та оперативна робота технічної підтримки. Рекомендую тільки цю компанію!”
«Сонечко» — заклад у Хмельницькому, розташований поруч із парком імені М. Чекмана на провулку Чекмана. Це світле, затишне місце з приємним інтер’єром, куди зручно зайти як на обід після прогулянки, так і на святкову подію.
“Дуже крута екскурсія. Транспорт для екскурсії - перероблений для перевезення пасажирів БРДМ-2 (Броньовані Розвежовательно-Дозорна Машина). Всюдихід, який може плавати як човен (основа герметична як човен плоскодонка, і в хвості є гвинт, як у човна) Величезні колеса і може долати перешкоди до одного метра. І на цій суперпроходімой машині їздили по горах, долинах, річці, кущів, каменів, крутих пагорбах навколо Старого Міста в Кам'янці Подільському. Дуже круто видно все стародавні споруди, кріпосні стіни, церкви, вежі, замок і так дале. Тривалість 1 год. Вартість (12.10.2018) - 350 гривень з людини. Дуже багато емоцій і дуже гарні краєвиди”
“Неодноразово їздив з кам'янця в подорожі з екотуром, і в Карпати і на море, все було супер”
“Дуже гарний меморіал, що вшановує загиблих при визволенні Шепетівки.”
“Великий, сучасний асортимент кованих виробів. Швидке виконання замовлень. Доставка по Україні фірмами-перевізниками.”
“Прекрасне місце, столик, лавки, мангал!”
“Відмінний магазин, якість і моделі на висоті”
“Місце спокою,гармонії і панорамних світлин.”
“Добре оформлено і сплановано місце для масових гулянь і свят. Пішохідна зона. Місце для сімейних цінностей і культурних заходів. Може і назву місту повернути історичну Плоскирів, Проскурів”
“Хлобці молодці.Дякую їм за роботу”
“Дуже подобається дітям, гарне місце для витрачання енергії. Смачна їжа.”
“Дуже файне місце для відпочинку і риболовлі”
“Мені дуже сподобалась школа Привітні вчителі”
“Якщо є час на природні локації в Кам'янці-Подільському, то чудовим вибором буде прогулянка каньйоном з обов'язковим проходження усіх підвісних місточків, серед яких цей є одним з найпопулярніших, оскільки знаходиться прямо під мостом у старе місто поруч з парком, скелелазним масивом та сходами в каньйон. Будете гойдатися - не поламайте!”
“Дуже милий і затишний сувенірний ринок. Продукція багато в чому схожа від прилавку до прилавку, але є й керамічний посуд ручної роботи, і вироби з дерева, і традиційні магнітики. Усі продавчині любʼязні та ввічливі. Ніхто не навʼязує тобі свій товар, не стоїть «над душею». Раджу відвідати, аби прихопити щось із собою на памʼять.”
“Чудове місц!!! Після демонтажу комуняцької нечисті стало приємно проводити тут час. До новорічних свят арно все прикрасили!”
“В містах справді не хватає таких зелених зон, вони не тільки прикрашають місто, вони виконують найважливішу роль очищають його від вихлопних газів транспорту”
“Дуже гарна територія, а також в доміках гарний інтер'єр. А також гарна кухня.”
“Режимний об'єкт. Браконьєри не пройдуть...”
“Затишне місце. Були там в будні, людей майже не було. Є варіант дістатись на авто до самого будиночку. По цінах - 300грн. Озеро дуже красиве й завжди затишно. Наскільки я знаю, можна купатись. Є обладнаний пірс. На території є сам будиночок, альтанка і мангал. Будиночок поряд з березами та хвоєю. Хоча з меблів все й старе, зате в випадку непогоди буде де сховатись.”
“Володимир Івасюк (4 березня 1949, Кіцмань, Чернівецька область, УРСР — 24/27 квітня 1979, Брюховицький ліс під Львовом, УРСР) — український композитор-виконавець, поет. Герой України (2009, посмертно). Один з основоположників української естрадної музики (поп-музики). Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець. У столиці митець відвідував родини Рибчинських та Миколайчуків. Іван Миколайчук був його земляком, разом з дружиною Марічкою мешкав на Березняках (то була легендарна квартира, скільки українських митців у ній перебувало!). Коли збиралися разом – співали буковинські пісні. Миколайчук мріяв зняти фільм за казками Буковини, і щоб музику написав Івасюк – та не судилося… Як згадує Юрій Рибчинський, Володимир Івасюк після закінчення консерваторії планував переселитися в Київ. Зізнавався, що у Львові йому погано. У Києві в нього були віддані друзі, але були також і недоброзичливці – особливо агресивно сприйняла молодого митця Спілка композиторів: тодішні «метри» вважали свої позиції панівними і непорушними. А тут з’являється якийсь хлопчисько з Західної України зі своїми «Червоною рутою» і «Водограєм», і через декілька днів його пісні співає вся країна. Звісно, «метри» аж волосся на собі рвали від заздрощів. Але в Київ Івасюк так і не переїхав. Не встиг. За декілька днів після розмови на київському Хрещатику з Рибчинським його не стало. 18 травня 1979 його було знайдено повішеним у Брюховицькому лісі під Львовом. Офіційна версія — самогубство — підлягала сумніву громадськості як 1979, так і тепер. Відповідно до неофіційної версії, смерть Івасюка була вбивством, виконаним КДБ за наказом вищого керівництва СРСР. Похорон Володимира Івасюка 22 травня 1979 у Львові перетворився на масову акцію протесту проти радянської влади. Архіви цієї справи, що зберігаються в Москві, дотепер ані родичам, ані працівникам музею Івасюка не відкривають, посилаючись на гриф «таємно», можливо, тому, що ще живі багато учасників тих драматичних подій. Самі ж родичі Івасюка вважають, що Володимира вбили.Хтось вважав (і вважає) його смерть політичним убивством через те, що не хотів писати «совєцьких» пісень, хтось – убивством через жінку, а хтось – самогубством на ґрунті нещасливого кохання. Як би там не було, цю таємницю Івасюк забрав із собою. Натомість нам залишив свої невмирущі легкокрилі пісні – у них простір, радість і надія. Те, без чого не проживеш.”