Осама суші Славута
“Хочу висловити свою повагу до співробітників із міста Славута (вулиця Миру 102) і сказати: «Спасибі!» .Ви кращі! Чудовий смак, оформлення, швидкість, обслуговування!”
Знайдено 14 результатів
“Хочу висловити свою повагу до співробітників із міста Славута (вулиця Миру 102) і сказати: «Спасибі!» .Ви кращі! Чудовий смак, оформлення, швидкість, обслуговування!”
“Класний шашлик , чудова музика. Рекомендую.”
“Дуже гарний заклад, дуже чистота комфортно. Обов'язково приїдемо ще раз!!!”
“Смачні млинці, насправді. Є їх широкий вибір, з різноманітними начинками, на будь-який смак. До того ж, процес приготування відбувається у вас на очах. До млинців можете обрати різні напої. Їжу також можна замовити і з собою. Що також зручно, бо ціни приємні. І якщо вам ліньки готувати вдома, то вам сюди. Доречне розташування. Обслуговування привітне. Впевнена, в цей заклад харчування, ви захочете повернутись ще).”
“Тут легко поєднати відпочинок із задоволенням від смачних страв.”
“Найкраща шаурма в місті! обслуговування хороше. Всім рекомендую це місце! просто бомба”
“Швидко готують піцу (15 хв.) на відміну від Катана (сказали що 2 години треба чекати).”
“Кафе ,,Батискаф" у Славуті — моє улюблене місце для смачної вечері чи обіду! Дуже люблю їхню піцу, особливо «Чотири сири» — ароматна, соковита, з хрумкою скоринкою. Суші просто чудові: свіжі, красиво оформлені, найбільше смакують сети «Дракон» і «Перше побачення». А ще тут подають смачні комплексні обіди, завжди ситно й по-домашньому. Особливо тішить, що кафе піклується про найменших гостей — часто організовують розважальні дні для дітей, з аніматорами, конкурсами та подарунками. Це створює дуже теплу сімейну атмосферу. Обслуговування на висоті, усе швидко, привітно та якісно. Рекомендую всім!”
“Все ОК. Трохи довго чекали замовлення, але було смачно і не дорого”
“Дякую. Я хотіла зробити сюрприз батькам на річницю весілля і мені допомогли в Катана Навіть листівочку написали І кур’єр зробив усе з привітаннями Я щаслива Дякую”