ТК "Зелена садиба"
“Все супер, дякуємо за гарний відпочинок”
Знайдено 10 результатів
“Все супер, дякуємо за гарний відпочинок”
“Хочеш швидко , смачно і не дорого поїсти то тобі сюда. Кухня просто ....”
“Заїхали з сімʼєю пообідати і лишись дуже задоволені. Порівняно з ресторанами в містах, просто дешево і дуже смачно”
“Дуже приємне і затишне місце, коректний персонал, їжа свіжа і смачна, ціни помірні і черг немає.”
“Кафе дуже класне, смачно готують, відмінне обслуговування!”
“Привітний персонал та непогана кава”