Огляд каталогу
- 524 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 524 результатів
Перегляньте store у Шепетівці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 524 результатів у Шепетівці. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 26,673 відгуків та оцінок.
“Смачно готують, чисто, затишно, жива музика.”
“Великий вибір акумуляторів, професійний персонал. Класний магазин, будемо радити усім”
“Дуже гарний магазин. Гарний персонал, завжди привітні, розкажуть, покажуть. Все доступно, якість товарів дуже хороша.”
“Рекомендую. Зробили все на вищому рівні! Велика подяка Руслана за професійну роботу і гарну скидку, ДЯКУЮ)). Х5 е53 прошивка блока комфорта (тугий руль).”
“Лікуюсь тут не перший рік. Хороше місце, чудовий персонал, велика різноманітність апаратів. Загалом — чудове місце для лікування, обстеження та підбору якісних окулярів”
“Дуже дякую Юлі за допомогу при виборі кухні, залишились задоволеними!”
“Суперський магазин, із дуже доступним цінами, де є все що тільки можна! Тако можна знайти і загубитись, великий асортимент товарів!) Гарний та привітний персонал, який завжди допоможе з вибором того, що вам потрібно)”
“хороші суші, неодноразово робили замовлення і кожного разу отримували приємні враження. супер! молодці!”
“хороші суші, неодноразово робили замовлення і кожного разу отримували приємні враження. супер! молодці!”
“Класний магазин. Дуже приємні господарі.”
“Хороший вибір, хороші ціни, подобається”
“Толковий магазин, можна отримати кваліфіковану консультацію і підбір запчастин.”
“Приємні фармацевти, знавці своєї справи!”
“Купувала IPhone 15 собі і чоловіку тут у магазині, продавці дуже ввічливі, грамотно все пояснили та показали. Враження позитивні, усім рекомендую ☺️”
“Один з кращих сервісів у місті Шепетівка, максимально рекомендую”
“Чудове місце та привітливий персонал, уже три роки стрижусь......”
“Приємний персонал, непогане місцезнаходження, гарна атмосфера та якісні послуги”
“цікавий, оригінальний дизайн, затишна атмосфера, смачна кава)) раджу зайти, не пошкодуєте. це щось неймовірне, нове та оригінальне”
“Дуже компетентні продавці, швидке і якісне обслуговування, найкраще в місті!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!”
“Нормальний магазин побутової хімії і парфюмерії. Ціни помірні. Завжди є люди, які порадять і допоможуть вам зробити правильний вибір. Чисто і охайно. Напроти магазин продуктів. Вибір не самий великий, але цілком достатньо. І добру і недорогу каву пропонують.”
“Хороший магазин з великою кількістю авто-запчастин у наявності!”
“Виключно і тільки для Андрія який підказав і допоміг у виборі. А так, то не бачу сенсу садити людину за касу яка не зацікавлена в покупцю.”
“Дуже задоволена вашим магазином!!! Обслуговування на найвищому рівні, особлива подяка консультанту Анатолію, який приділив нам свою увагу)))допоміг розібратися з поломкою телевізора. Швидкість надання послуг, а головне - клієнтоорієнтованість - на 5-ть балів! Плюс маленький подарунок зробили до Свят, що ж звісно дуже приємно :-)(телевізор відремонтували швидко) Так тримати!!! Класний магазин, великий вибір товарів, підхід продавців на високому рівні. Буду рекомендувати своїм знайомим. Бажаю вам багато вдячних клієнтів і задоволення від роботи.Удачі!!!”
“Якісний сервіс, дівчата допомогли підібрати правильне обладнання, та після свого робочого часу залишилися робити копії документів. Щиро вдячні! Ви молодці! 11/10”
“Професійна душевна команда, індивідуальний підхід до клієнтів”
“Уже багато років тут стрижусь і не тільки. Наташа - професіонал своєї справи.”
Затишний салон із привітним персоналом, чистотою та помірними цінами. Більшість відвідувачів відзначають професіоналізм майстрів і приємні враження.
“Тут завжди приємно проводити час.”
“Чудовий магазин, великий вибір товарів, завжди все свіже, усім рекомендую. Велика подяка власникам за такі чудові подарунки в день відкриття (шампанське +шоколадка).”
“Гарна кав'ярня кава сумісна але інколи там працювала новенька яка неправильно готувала але в 99% там дуже смачна кава в ходоги дають багато соусу що в кінці важко їсти бо там тільки він і залишається тому я там беру тільки каву персонал привітний наявна гарне місце щоб сісти в цілому гарна кав'ярня”