Автодоктор
“Обслуговуюсь на цій Сто більше 15 років. Влаштовує все: якість, швидкість, комфорт. Непотрібно ганяти по місту, шукаючи запчастини. Це за Вас виконають менеджери. Є де відпочити, поки автомобіль на підйомнику. Зручне розташування - поряд метро.”