Огляд каталогу
- 1,134 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 1134 результатів
Перегляньте автомийка у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,134 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 135,063 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає автомийка з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Всім привіт. Користувався послугами цього детейлінгу. Замовляв комплексну хімчистку та полірування кузова. Все зробили чудово та вчасно, як і домовлялись. Дякую за консультацію та допомогу в підборі послуг. Раджу звертатись. Дуже задоволений.”
“Дуже професійно, швидко і якісно хлопці виконують свою роботу. Зробили відмінну шумоізоляцію, супер звук і машина блищить як нова, після полірування і покриття нано керамікою. Спасибі вам велике !))”
“Сервіс чудовий, велике дякую за швидкий ремонт автомобиля. Рекомендую”
“Бмв і акваріум не можуть бути одним цілим! Тонування робив в цій студії! Результатом задоволений! Дякую хлопцям. Все професійно!”
“Дуже гарна мийка після якої машинка блистить), привітний персонал і є місце для відпочинку”
“Виконують свою роботу причудово. Якщо живеш поряд можна спокійно залишати машину, на час поки її будуть мити та прибирати в салоні, а навіть інколи трохи й більше! З автівкою нічого не станеться, що в середині, що на дворі територія під постійим наглядом відеокамер.”
“Професійно виконують роботи Ціни адекватні Є місце для очікування та смачна кава”
“Один з найкращих шиномонтажів Києва. Відмінна якість за помірну ціну. Всім рекомендую.”
“Дуже радий що потрапив до вас, дякую рекламці) Швидко, організовано, а головне робите ТО що кажете. Ще раз дякую що привели мою малу в порядок 100000 балів вам”
“Скористався послугами цієї автомийки — залишився дуже задоволений. Машину помили швидко та якісно, кузов блищить, салон чистий, навіть дрібні плями видалили. Персонал привітний і уважний до деталей. Ціни помірні, є зручна зона очікування. Рекомендую!”
“В'ячеслав, BMW X6 Е71, дизель , рік випуску 2013. Всім привіт, по фактам, що для мене критично, та чому саме обслуговуюсь тільки на цьому СТО вже півтора роки, та третє ТО вже зробив і чому не йду до інших: - по перше попав по рекомендації, порекомендували їх . - компетентність, до цього був в інших, небо та земля, якщо порівнювати. - сюди можна добавить, знають що роблять. Є спеці по усім питанням, не треба ще когось шукать на стороні, все в одному місті. - плюсом є спеціалізація тіль bmw та rolls royce. Звідси і якість послуг (клієнтура не бідна та вміє рахувать гроші). - ціни, такі як усіх, нема сенсу мені кудись далі їхать, коли те саме. - з Дімою та Ромою завжди, можно домовитись, щоб на запчастинах с економить, щоб не переплачувати за оригінал, а знайти не поганий аналог. - поки все вчасно робили, все в сроки - можливо, поспілкуватись с менеджером та відмінять не крітікал роботи, щоби гроші с економть. Ну якщо треба то вже буде треба, аргументованого заставлять зробить. В мене так з ручніком було, модуль накрився. Як виявилось якщо на скорості заклинить при натиску педалі тормоза, то попа... краще не шуткувать с тормозами. Ну і останнє, в хлопців добре на СТО, по сімейному, по домашньому...”
“Відмінний сервіс, уважні працівники, затишна атмосфера”
“Звертався в Rockstar D.S. Робили поліровку, кераміку, клеїли плівку. Всім задоволений. Дякую!”
“Клеїли антигравійну плівку. Якісно, уважно до деталей. В наступний раз заїду на хімчистку.”
“Маю Смарт - машину, не вистачало звуку, звернувся для покращення… було прийнято рішення установити магнітолу андроїд і замінити передні динаміки. Музика ТОП не стала, про, що я був попереджений, але зміни за помірний бюджет дуже приємні. Дякую за підбір та оперативно виконану роботу!”
“Постійно обслуговую свій нещасний туарег, відмінний сервіс, золоті руки!”
“Поклеіли плівку на фари ,стара вже була в поганому стані.Швидко ,якісно ,за розумні кошти. Хлопці майстри . Рекомендую.”
“Ціни високі, відвідувачів небагато, із задоволенням попив свій улюблений сорт кави. Чисто, охайно, затишно. Персонал привітний. Рекомендую.”
“Завжди чудова якість обслуговування!”
“Дуже вдячний команді 4К. Звернувся до хлопців щоб відновити авто зі штатів під ключ. Були завжди на звʼязку, постійно скидали відео звіти, завжди підказували як краще та що зробити. Такого результату і якості проробленої роботи навіть не очікував. Все на найвищому рівні!!! Машина вийшла як нова!!! Дуже вдячний команді, успіхів та процвітання Вам!!!”
“поки до вас не приїхав не думав що мийки з такими рейтингом існують ;) це 5 з пʼяти)))”
“Робив хімчистку авто, приємні хлопці, все пояснили, хімчистку зробили на висоті. Тепер постійно сюди їздитиму.”
“Добре працюють менеджери,підбирають та рекомендують що краще. .Якщо товар є в наявності то відправляють без затримки.Багато років працюю з АвтоТО,задоволений та рекомендую всім.”