Soul – Смачна піца та суші
“Заказала піцу,свою улюблену.Ви як завжди на висоті.Дуже рада,що ви вже знову працюєте.Дякую за якість і обслуговування.Я залишаюсь вашим клієнтом.Процвітання вам.”
Знайдено 9 результатів
“Заказала піцу,свою улюблену.Ви як завжди на висоті.Дуже рада,що ви вже знову працюєте.Дякую за якість і обслуговування.Я залишаюсь вашим клієнтом.Процвітання вам.”
“Їжа смачна а музичний супровід став не навязливий. чудова місцина щоб поїсти і відпочити.”
“Нещодавно святкували важливу подію для нашої родини, яка зʼїхалася із заходу і сходу. Ми вже були в ресторані і залишилися під враженнями від кухні і сервісу, тому вирішили святкувати саме тут. Гості сказали, що не було жодної страви (а їх було достатньо), яка була не смачною; атмосфера перевершила очікування; персонал - Вадим і Максим подарували такі приємні емоції, які не забудемо ще довго. Хлопці старалися, щоб всім було зручно і смачно, всі маленькі прохання гостей були виконані, страви виносили чітко по таймінгу, спілкувалися ніби ми всі одна велика дружня родина. Ми неймовірно вдячні персоналу ресторану Отаманша, керівнику і адміністратору, що змогли зробити наше свято атмосферним, смачним і незабутнім. Ще не раз замовимо їжу і відсвяткуємо не одне свято! Дякуємо ❤️”
“Дуже смачні бургери. Все свіже. Зроблено з любов'ю. Раніше куштували чебуреки і аранчіні. Мегасмачно”
“Затишне місце з панорамними вікнами. Рекомендую спробувати суші з грушею, піца також непогана.”
“Дуже смачна піца! Моєму мало надали комплімент від закладу, дисерт. Дівчата, які обслуговували особлива подяка! Ви дуже чарівні. Вони обслуговували всіх на високому рівні з повагою, що створив свою атмосферу! Затишне місце для сімейного відпочинку!”
“Дуже смачні та величезні суші! Приємний адміністратор, приємний кур'єр. Привезли вчасно! Велике дякую за такий чудовий сервіс!”
“Замовляв локшину, дуже смачна! Як бонус поклали ще салат "Чука". Дуже задоволений закладом.”
“Суші сподобались, смачні. Обслуговування - звичайне, нічого особливого. Для відвідування потрібен сертифікат про вакцинацію)”