Шашлична
“Все було дуже смачно, кожному гості сподобалось))) ми у захваті від обслуговування та щирості персоналу)))”
Знайдено 4 результатів
“Все було дуже смачно, кожному гості сподобалось))) ми у захваті від обслуговування та щирості персоналу)))”
“Все дуже смачно, ще обов’язково зайдемо, всім раджу”
“Мені все сподобалось. Я не очікувала якогось вау-ефекту, та його й не було. Весь час у думках порівнювала його з львівською сетью "Реберня". Замовляли ребра, рибу на грилі, овочі гриль, соус ягідний, паляничку, лімонад облепіховий та вишневу наливку. Ребра смачні, м'ясні, добре приготовані. Ягідний соус до нього добре пасував. Риба приготована добре, але те що це скумбрія, для мене це великий мінус. Не люблю скумбрію. Ну то вже справа смаку. Овочі гриль були смачні з часниковим соусом. Порція маленька, скромненька. Два маленьких кусочка кукурудзи (звісно, що сам качан їсти не будете, але вагу він порції, і без того маленької, додає), один кусочок кабачка, один баклажанчика, два з половиною грибочки та кусочок солодкого перцю. Смачно, але мало. Сподобався облепіховий лимонад та вишнева наливка. Вона не така спиртуозна, як П'яна вишня, але така ж приторно солодка. Можна випити багато та не помітити, як сп'янієш. Те що є в меню та ми куштували - приготовано смачно.Немає питань. Але, мені не вистачило узвара (хотіла заказати, але запропонували лімонад, у зв'язку з відсутністю), також, хотілось би іншу рибу, ніж скумбрія. Наприклад, форель. Офіціантка була дуже спритна. Замовлення приймала швидко та швидко приносила. Інколи навіть прибирала сміття зі столу. Принесла воду нашим песикам (ми попросили). Зрозуміла, чого мені не вистачало там: це атмосфери тієї самої реберні. Але то таке... Хто не був, той заміни навіть не помітить. Висновок такий, що якщо хочете поїсти ребра та не їхати до Львова або хоча б Київа, то можна прийти сюди.”