Огляд каталогу
- 613 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 613 результатів
Перегляньте аромати у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 613 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 193,666 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає аромати з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бровари, Буча та інших міст.
“Чудово відсвяткували День Народження) Привітний персонал та смачні страви.”
“Дуже великий вибір спорядження, спецодягу як готового так і для замовлення.”
“Я дуже часто заходжу в цей заклад, і кожен раз хочеться знову там побувати. Дуже приємна атмосфера, завжди привітні працівники та смачна кава. І тут роблять найсмачніші вафлі, які я тільки куштувала! Рекомендую всім серцем!”
“Наше улюблене місце для сніданків і обідів. Ми були тут вже разів 20 і кожного разу мммм. Хочеться повертатися ще і ще. Паста з курочкою і грибами найкраща яку я їла! Хлопець обожнює телячі щічки і цезар. Борщ топ. Удон топ. Сніданки чудові. Щасливі, що переїхали ближче і тепер можемо ходити ще частіше))”
“Смачні круасани, привітний персонал, завжди швидко, атмосферно. Різдвяний круасан з крем лате імбирний пряник ну дуже смачно.”
“У магазині добрі акції. Переважає асортимент власного імпорту маловідомих брендів.”
“Я тут зараз в травні, добре є дитячі майданчики, багато тіні,прохолодно не жарко, все нове і гарне. Міні ейфелева вежа прикольна.”
“Почала замовляти тут сети, дуже подобається їхня швидка доставка. Плюс ті суші що подаються теплими, приїжають теплими. Подобається якість обслуговування, і дуже вирушає що можна оплачувати картою при отриманні (кур'єр приїзжає з терміналом)”
“Все на найвищому рівні. Дякую за гарно проведенийчас в цьому закладі. Офіціант Глєб - суперпрофесіонал своєї справи. Все було супер”
“Дякую за гарний настрій і гостинність.”
“Воджу дитини на дитячі мастеркласи по неділях. Дуже крута взаємодія шеф кухаря Вʼячеслава та адміністраторів з дітьми. Був момент, що я мала прохання до адміністрації з організаційного моменту і була почута. Раджу, якщо дитина інтересується кулінарією.”
“Це дуже затишне місце, хто любить смачно поїсти і приємно провести час - вам сюди) Наша офіціантка Наталочка зробила нашу вечерю просто прекрасною. Сервіс був привітний і дуже уважний з самого початку і до кінця. Їжа була смачною, приготована була швидко і подана теж відмінно. Я повернуся ще раз.”
“Дуже класне місце з високим рівнем обслуговування та стильним затишним і сучасним інтер'єром. Смачна, цікава і максимально різноманітна кухня для будь-якого віку. Особливо хочу виділити чізкейк. Це найсмачніший чізкейк на планеті! Дуже вдячна за приємні враження.”
“Найкраща баранина в Київі. Трохи далеко, але візит сюди вартий того.”
“Були деякі моменти , але адміністратор та офіціант Ігор все вирішили одразу Приємний сервіс та смачна кухня Дуже задоволені вечором”
“Все супер. Мої рекомендації!! Відкрийте свої заклади на Троєщині, у вас би відбою не було б від відвідувачів.”
Магія краси — салон краси. Тут надають манікюр, перукарські послуги та стрижки та оформлення брів. У закладі ціни залишаються помірними.
Розташований на вулиці Антоновича 176 у Києві, «Сіннабон» — це місце, куди заходять за тим самим легендарним солодким ароматом кориці та щойно випеченої здоби. Формат закладу зручний для швидкого візиту по дорозі на роботу, прогулянки містом або «солодкого сніданку з собою».
“Все дуже смачно, ще обов’язково зайдемо, всім раджу”
“Гарне місце, де завжди знайдеться місце будь якій компанії. Дуже смачна кухня. Щиро дякую”
“атмосферне місце, приємно проводити час з друзями. особливо на літній терасі. недороге та смачне меню. швидко готуються, обслуговування на рівні.”
“Діти люблять нагетси і картоплю фрі. Брали донатси. ВСЕ СМАЧНО”
“Дуже смачно, всі страви просто улеліли , по домашньому затишно і комфортно. Сподобалося всім нашим гостям. Дякую.”
“Відмінна кухня,дівчата молодці! Заклад на всі випадки життя,-весілля,поминки і т.д.”
“Дуже смачна кухня , персонал привітливий . Смачні бізнес ланчі ❤️”
“Часто сюди заходжу, кава завжди смачна,ціни приємні. Але в останній раз, натрапила на цього баристу, сервіс просто жахливий, ніколи такої хамовитості не зустрічала, не раджу у нього щось замовляти.”
“Дуже задоволена якістю кави, особливо АРАБІКА.Місце розташування дуже зручне, особливо для сімей з дітьми, що дозволяє насолодитися кавою, відпочити, а також забезпечити розваги для дітей. Обслуговування завжди привітне і швидке, навіть при черзі. Загалом, рекомендую завітати!”
“Прекрасний магазин, найкращі продавці.”
“Улюблена кофейня в місті! Кожен раз, коли я відвідую це місце, я отримую чудовий настрій і насолоджуюся чудовою атмосферою. Кава завжди свіжа та смачна, аромат просто захоплює! Власники кофейні завжди знають, як зробити мене щасливим. Це місце, де я можу розслабитися, насолодитися кавою і провести час з друзями.”