Огляд каталогу
- 287 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 287 результатів
Перегляньте аромат кави у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 287 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 39,614 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає аромат кави з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бровари, Буча та інших міст.
“Я тут зараз в травні, добре є дитячі майданчики, багато тіні,прохолодно не жарко, все нове і гарне. Міні ейфелева вежа прикольна.”
Розташований на вулиці Антоновича 176 у Києві, «Сіннабон» — це місце, куди заходять за тим самим легендарним солодким ароматом кориці та щойно випеченої здоби. Формат закладу зручний для швидкого візиту по дорозі на роботу, прогулянки містом або «солодкого сніданку з собою».
“Все дуже смачно, ще обов’язково зайдемо, всім раджу”
“Відмінна кухня,дівчата молодці! Заклад на всі випадки життя,-весілля,поминки і т.д.”
“Часто сюди заходжу, кава завжди смачна,ціни приємні. Але в останній раз, натрапила на цього баристу, сервіс просто жахливий, ніколи такої хамовитості не зустрічала, не раджу у нього щось замовляти.”
“Дуже задоволена якістю кави, особливо АРАБІКА.Місце розташування дуже зручне, особливо для сімей з дітьми, що дозволяє насолодитися кавою, відпочити, а також забезпечити розваги для дітей. Обслуговування завжди привітне і швидке, навіть при черзі. Загалом, рекомендую завітати!”
“Улюблена кофейня в місті! Кожен раз, коли я відвідую це місце, я отримую чудовий настрій і насолоджуюся чудовою атмосферою. Кава завжди свіжа та смачна, аромат просто захоплює! Власники кофейні завжди знають, як зробити мене щасливим. Це місце, де я можу розслабитися, насолодитися кавою і провести час з друзями.”
“Дуже привітна кав'ярня, сервіс на найкращому рівні, кавв смачна. На1більш рекомендую поснідати смачним салатом та зарядитись енергією на день від барист.”
“Ми часті гості цього закладу, особливо літньої тераси, нічого надприродного, але затишно. У меню не дуже багато позицій, але те, що куштували переважно смачне, особливо можна відзначити солянку, без перебільшення найкраща в районі) про піцу такого сказати не можу, але в цілому прийнятно, особливо враховуючи ціни, сервіс теж на рівні. Один з найкращих закладів на районі, рекомендую”
“Неймовірно класна кавʼярня, всім рекомендую відвідати. Обслуговування найкраще, бариста Оля неймовірно привітна та компетентна дівчина яка викликає бажання приходити знову та знову❤️”
“Кав'ярня-острівок на першому вході до Republika Park. Попри маленьку площу, та знаходження прямо на проході, комфортний заклад, можна як взяти з собою, так й присісти без дискомфорту. Напої смачні, персонал привітний й не токсичний. Просто кав'ярня на 5/5.”
“Обожнюю вашу кухню!!! Все завжди дуже смачно, ситно і багато. Офіціанти завжди дуже привітні, зустрічають як рідних, почуваєшся там як вдома. А там де добре, завжди хочеться повертатись знову і знову...”
“Wery nice! Очень вкусный капучино! Найкраща кава у Вишневому!”
“Смачні вафлі і кави. Всім раджу!”
“Улюблена кав’ярня! Великий вибір напоїв, смачна кава та завжди привітний персонал. Однозначно варто відвідати.”
“Гарне обслуговування, приємні ціни, затишна атмосфера:)”
“В кафе робили поминальний обід у маленькій залі - разрахована на 20 чол., максимум 22 чол., якщо дуже щільно сісти; зачиняється шторою. Інтер'єр дуже приємний і затишний. У великій залі набагато більше місця. Замовлення зробила як на такий випадок велике - без алкоголю та напоїв вийшло 280-300 грн./людину (досить багато їжі забрали з собою у власні лотки). Кухня ДУЖЕ смачна - всі страви. Обслуговування не нав'язливе. Дуже вдячна. Успіхів у роботі та гарних клієнтів.”
“Була на процедурі тонування волосся та стрижка кінчиків, у топ майстра Руслани. Дєвачкі, це ТОП) порадила відтінок волосся (теплий/холодний) тонувалась в свій колір, просто освіжила, але настільки гарного результату, не очікувала) Я в неї не перший раз, але тонування, перший) І я задоволена)”
“Доброго дня, цей чудовий заклад у Бучі мене перевершив, чудові напої, смачна кава, а тістечка взагалі перевершують та обслуговування взагалі супер, особливо вразила бариста Ольга, дуже приємна все дуже в неї смачне, та є ПОЧУТТЯ ГУМОРУ! Це дуже круто, вона знаходить спільну мову з усіма! Чудовий заклад!”
“Колоритне місце, дуже смачна кава☺️”
“Це був наш перший візит дівчинки той-пуделя до грумера, після якого і ми і песик залишилися задоволеними. Дуже професійний підхід, увага до деталей і супер-вміння комунікувати з тваринами :)”
“Дякую за смачну каву! І за гарну посмішку)”
“Затишний інтер'єр доповнюють доброзичливі баристи ,всім рекомендую”
“Смачно готують , вчасно подають. Замовити за телефоном можливо в будь який час.”
“Відмінна кава, гарний вибір солодощів:) Влітку бачив робили навіть літній майданчик. Молодці. Усіх благ та зелених паперів!”