Огляд каталогу
- 25 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 25 результатів
Перегляньте арома у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 25 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 4,539 відгуків та оцінок.
Салон краси "Арома плюс" — салон краси, відомий(а) акуратною роботою. Доступні послуги: догляд за обличчям і тілом.
“Смачненька кава та смаколики у приємному місці.”
“Врятували о 8:00 мого друга від сну відмінним середнім капучино”
“Чудовий інтер'єр. Можна коляскою заїхати. Смачно. Працює кондиціонер. Хороше обслуговування.”
“Гарна кав'ярня. Сподобалося, що на моє прохання без проблем зробили какао без цукру. Дуже смачно!!))) Молодці!)”
“Швиденькі в отлічії усих де я був”
“Цей dundeon настільки wee-wee, що аж boss of the gym dovolen на стільки, що my c@m так і розлітається від щастя. Jabroni не заходити”
“Дуже смачна кава) Можна придбати чай та каву) Приємний персонал, який допоможе з вибором )”
“Незабутні враження! Була вперше. Майстер Роман був дуже ввічливий, провів сеанс на високому рівні. Персонал чудово представив продукцію шикарних натуральних ефірних олій. Обстановка у центрі сприяє розслабленню. Раджу всім відвідати цей центр.”
“Замовила собі сейшельський аромат для дому. Запах неймовірний, дуже стійкі, обов'язково замовлятиму ще. Відмінний подарунок до речі друзям до нового року”
“Затишний заклад... Як завжди дуже гарне обслуговування, смачна кава, та десерти...”
“Брали з собою шашлик, люля кебаб, лаваш та соус. Мега смачно і соковито! Однозначно раджу.”
“Так приємно було, що нарешті в цьому районі відкрилось класне місце з дуже смачним пивом. Широкий вибір пива, смачна кухня (крильця просто супер), привітний персонал. Дуже подобається це місце. Плюс вони розширились і з'явились кальяни, що дуже тішить”
“Хороше обслуговування. Замовлення приймають і готують швидко. Особливо сподобалось какао від бариста Артема! Завжди смачні та свіжі сендвічі.”
“Дуже давно не заходив до Арома, бо був дуже поганий досвід, але зараз все змінилося, особливо дуже смачні десерти! Чизкейк божественний! На фото він там був, вибачайте, не міг зупинитися та весь зʼїв!”
“В меню зʼявилася новинка, Bubble Tea! Спробували цей напій зі смаком Бабл Гам, в складі ананасовий сік, спрайт, на дні стакана маленькі «ікринки» з сиропу «маракуя» і багато льоду. Однозначно сподобався)”
“Затишний заклад... Як завжди дуже гарне обслуговування, смачна кава, та десерти...”
“Краща кав'ярня Києва! Привітний персонал!”