Огляд каталогу
- 30 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 30 результатів
Перегляньте багети у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 30 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 3,939 відгуків та оцінок.
“Тут дуже смачні круасани та випічка)”
“Дужє задоволений роботою цієї фото друкарні,дужє якісні фото зробив вже більше 1000 фото,дужє привітний персонал ідивіуальний підхід до кожного клієнта,завжди порекомендують і підкажуть як краще дужє раджу”
“Це щось нереальне! Вчора купували цибулевий хліб та еклери. Все просто неймовірно смачно. Хочеться тепер спробувати усе. Дякуємо за такі чудові смаколики! Удачі Вам та процвітання!”
“Кав'ярня супер. Якісна кава, смачний лимонад. Приємні хлопці. Також продають кросівки, прикупив собі оригінальні Nike за копійки))”
“Дуже смачна кава та десерти . Ввічливий та привітний персонал !)”
“Смачна кава і приємне обслуговування, не розумію чому люди приходячи з чужими напоями та їжею скаржаться що їм роблять зауваження. Це елементарне виховання та правила етикету. Але нажаль люди різні, шкода що тільки їх недовиховання псує рейтинг такого затишного місця.”
“Тихий і спокійний заклад. Знайшли випадково гуляючи по району, сіли о 21:20 , кухня працює до 21:30 але ми встигли зробити замовлення. Два Техаських бургери і Bacon Onion Smashburger були неймовірно смачні. Соуси в бургерах дуже сподобались, мʼясо ніжне, не пересмажене, цибулька і сир чедер прям кайф. Картопля з пармезоном і соусом Айолі взяли окремо, в цілому непогані. Закладом задоволені обовʼязково повернемось.”
“Чудове місце в Ірпені, де можна смачно поїсти. Піца, бургери, багети, круасани - все надзвичайно смачне. Жартуючи з чоловіком, ми сьогодні помітили, що піца у "Baker Brothers" - єдина, яку хочеться з'їсти повністю. Зазвичай бортики залишаються на столі...☺️ Думаю, секрет якраз у тісті. Адже воно смачнюче саме по собі. Атмосфера у "Baker Brothers" - також цілком надихаюча. І ми б із задоволенням посиділи на балкончику з келихом вина, якби не карантин. А так - задовольнились самим лише замовленням, яке, між іншим, було виконано швидко й вчасно. За що ми дякуємо персоналу.”
“Чи не експерт по смаку кави, але цей заклад змусило мене знову полюбити кави. Інтер'єр всередині стильний і затишний. Бариста завжди ввічливий і привітний. Загалом, враження від кав'ярні хорошое) Не можу сказати високі ціни чи ні, але за маленький капучино я заплатила 30грн, за середній / великий - 50 грн. Решта кави приблизно з такою ж розцінкою”
“хлібний завжди лишає приємний післясмак. дуже клієнторієнтований заклад. по-перше, працює з 7.30 аж до 23, а то і до 23.20-23.30 (неофіційно для затримавшихс гостей. хлібний на саксаганського має цікавий дизайний, перлинами якого є гойдалка в закладі і репродукція Таємноі Вечері Да Вінчі на всю стану в дальній кімнаті. авжеж можна з песиками. із найсмачнішого для мене - вівсяна каша з пастрамі, холодний сендвіч з тедятиною, гарячий сендвіч з труфельною олією, ВАТРУШКИ (!!!), пончики в шоколаді з кокосом, пончики з вишнею. лайфгак, останнім відвідувачам закладу іноді ввечері хлбний іноді дає з собою смаколики, як комплімент. дрібниця, але приємно. також подобається система замовлення по qr коду з місця. хотілось би такі системи бачити в усіх закладах. дуже зручно і оперативно.”
“Чудовий заклад. Заходили вдень випити по філіжанці кави з коньяком. Кава ароматна і смачна!”
“Якість супер, оригінальний подарук. Замовляла із сухофруктів букет, іменниниця була вражена)”
“Мені дуже подобається ваші меблі і ваш стиль обов'язково прийду до вашого магазину”
“Смачне американо. Обов`язково в керамічному горнятку. І додайте вершків.”
“Дуже смачно, дуже бюджетно. Рекомендую!”
“Нова кав'ярня. Маленька, але дуже затишна. Гарненькі стілтчики. Є куточок для дітей. До кави можна взяти смаколик, і навіть перекусити хот- догом. Кава в чашечках❤ Можна і з собою!”
“Живу рядом, дуже рятує магазин і впевнена в якості продуктів. Приємна атмосфера, хороше обслуговування”
“Кава смачний, м'який і після нього реально відчуваєш бадьорість. А коктейлі, особливо тропічний як на мене, оболденний))”
“Смачна кава та дружня атмосфера!)”
“Зручно, все основне можна купити біля дому.”