АПТЕКА 36 И 6
“Хороша була аптека, але її вже немає.”
Знайдено 7 результатів
“Хороша була аптека, але її вже немає.”
“Дуже ввічливий продавець, замовлення було відправлено швидко. Дякую за хороше обслуговування та рекомендую іншим користуватися послугами цієї компанії.”
“Дуже задоволений аптекою. Фармацевти приємні, вічливі, завжди раді допомогти та порадити. А ще - дуже зручно робити замовлення через бот АНЦ.”
“Дуже врятували з доставкою ліків. Дякую!”
“Великий вибір ліків, при замовленні на сайті значно дешевше ніж в інших аптеках, і при купівлі прямо в аптеці. Іноді знижка до 30% дуже зручно, інтернет замовлення можна забрати вже через 20 хвилин.”
“Є дешевші альтернативи. По вихідним дням додаткові скидки”