Огляд каталогу
- 217 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 217 результатів
Перегляньте банкети в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 217 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 177,875 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає банкети в з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Вишневе, Біла Церква та інших міст.
“Із закладом раніше знайома не була — його обрав мій хлопець, запросивши мене на вечерю з нагоди мого дня народження. Столик бронювали заздалегідь, і сервіс приємно вразив ще на етапі підготовки: з ресторану зателефонували, уточнили деталі візиту, що одразу налаштувало на приємний вечір. Справжньою візитівкою “Лакі” є його меню — неймовірно різноманітне та продумане. Тут кожен знайде щось до смаку: є страви з м’яса, риби, а також чудовий вибір для вегетаріанців і веганів. Персонал завжди уточнює побажання щодо приготування, враховує харчові вподобання та можливі алергії. Винна карта також заслуговує окремої уваги, а приємним бонусом є наявність поруч магазину Good Wine, де можна продовжити гастрономічне задоволення. Усі замовлені страви були бездоганними: смачно, естетично й з увагою до деталей. Атмосфера в закладі — надзвичайно приємна: сучасний, стильний інтер’єр, який сприяє розслабленню. Особливо сподобалась “зелена стінка” — вона буквально притягує погляд і додає простору свіжості. Хочу висловити окрему подяку персоналу за щирість, уважність, тактовність та справжню відданість своїй справі. Особливо приємним був сюрприз — привітання зі святом і десерт зі свічкою, що створило справжню атмосферу тепла й свята. Щиро рекомендую ресторан “Лакі” до відвідування — як для особливих подій, так і для вечора, коли хочеться справжньої гастрономічної насолоди в затишному місці”
“Святкували день народження дитини. Дуже смачна кухня, привітний персонал. Все було чітко і організовано. Ох а танці - то моя стихія, були на різний смак. Рекомендую для відпочинку та проведенню сімейних свят.”
“Дуже люблю грузинську кухню і Vano Ivano , в цьому сенсі, один з найкращих закладів. Плюси: Найсмачніший хачапурі по-Царськи, люля-кебаб (телятина, баранина), долма (саме така як треба, з телятиною), шашлик, рулетики з перцю, фаршировані горіховою пастою дуже смачні. І взагалі вся кухня - супер. Смачне домашнє червоне сухе вино - за досить демократичною ціною. Мінуси: 1. Відсутність людини, яка завжди стоїть на вході, зустрічає гостей і пропонує місця, де можна присісти, відповідно адміністрація не знає, що нові гості прийшли і до них треба підійти прийняти замовлення (можна на початку довго очікувати, що до вас підійдуть). Проте після прийняття замовлення приємний офіціант (Олег) уважно підходив (не нав'язливо і завжди вчасно). 2. Не все в меню є в наявності. Потрібно відразу питати, щоб не було непорозумінь, хоча це не зовсім приємно, т.я. іноді йдешь скоштувати саме те, хого не виявляється в наявності. 3. В рахунок вказують 10 % за обслуговування. Дійсно обслуговування на висоті (не зважаючи на п.1 Мінусів). Однак це не корректно, оскільки про вартість обсуговування, яку планується включити в рахунок необхідно попереджати до того, як гості зроблять замовлення (наприклад, надрукувавши це на Титульній сторінці Меню, або на початку Меню, де міститься перелік страв.). Оскільки гості мають розраховувати на наявні фінансові ресурси роблячи замовлення. А винагорода офіціанту на розсуд клієнта (так у вас в чеку і прописується). Можливо обслуговування та винагорода офіціанту це трохи різне, тоді про це потрібно обов'язково інформувати ваших гостей. У висновок, рахунок нам передрукували, чайові за обслуговування заслужено Олег отримав (бо сервіс незважаючи на нашу прискіпливість - привітний, чудовий і честний). Кухня супер, ціни не високі. За таку смакоту я би сказала середні (навіть, нижче середнього, одним словом - доступні). Дуже сподобалось, буду рекомендувати!”
“Скористались послугами кафе Лілі для проведення помінок і дуже задоволени сервісом і якістю обслуговування. Їжа смачна, обслуговування швидке , ціни помірні. Особливо усім сподобались піріжки та котлета по-київськи. Зал теплий та світлий.”
“Відвідали Львівську Реберню в Києві на Арсенальній — і залишилися дуже задоволені! Ребра тут, без перебільшення, найсмачніші, які я коли-небудь куштувала: соковиті, добре просмажені, з ідеальним балансом спецій. Додатково замовили палянички та мариновані овочі — вони чудово доповнюють основну страву і створюють справжній гастрономічний кайф. Єдине, що трохи розчарувало — сам заклад не зовсім передає ту автентичну атмосферу, яка є в оригінальній Реберні у Львові. Тут не вистачає тієї особливої «родзинки», яку відчуваєш, коли заходиш у львівський заклад — трохи менше шарму, характеру і тієї самої львівської душі. Втім, для Києва — це все одно класне місце, куди хочеться повертатися хоча б заради неймовірних ребер. Якщо ще трохи попрацюють над атмосферою — буде просто ідеально.”
«Сажа. Ресторація на вугіллі» — це атмосферний заклад у Петропавлівській Борщагівці на Великій Кільцевій, де акцент зроблено на страви з вогню та гриля. Сюди приходять як на сімейні святкування, так і на компанійні зустрічі, коли хочеться щедрої кухні та затишного простору.
“Кримська атмосфера. Все вуглеводне і соковите, боляче фігурі, але приємно серцю”
“Гарний ресторан, смачно, все круто оформлено. Тут проводиться і покази, і аукціони на підтримку ВСУ. Рекомендую.”
“Смачні страви, тепла атмосфера, привітний персонал. Все подобається!”
“Затишне місце зі смачною кухнею. Зручне розташування.”
“Ресторан хороший, їжа смачна. Обслуговування норм”
“Замовляв доставку суші. Залишився задоволеним, роли смачні та великі, риби багато. Чорний дракон можу виділити, дуже смачний рол. Персонал звертається українською, привезли за 30хв замовлення. Однозначно рекомендую!”
“Святкували день народження в заміському комплексі Villa San Marino. Все дуже сподобалось. Було смачно, гарна подача блюд. Персонал ввічливий. Красива територія комплексу. Дякуємо за гостинний прийом. Обовʼязково завітаємо до вас ще).”
“Перше враження про заклад дуже хороше, атмосфера захоплює. Відчуваєш щось українське у кожному елементі декора. Ми замовили справжній червоний борщ з реберцями та пампушки з часником. Було дуже смачно. Так, так ще справжній чай з фруктів. (В багатьох закладах подають пакетик дешевого чаю в кружці, що мене страшне дратує). А тут все чудово , рекомендую.”
“Відмічали тут сімейне свято з рідними. Цікаве подання коктелей. Смачні страви. Для ознайомлення зі східною кухнею хороший заклад. Моя мамуля вперше спробувала рамен та інше. Бо дивилася різні дорами. А тут ми для неї сурприз влашували. Сам заклад маленький і столиків небагато, але супер розташування біля метро Осокорки. Нам і нашим рідним було зручно добиратися. Були люди із собачкою, отже можна із домашніми улюбленцями. Це великий плюс для закладу.”
“Щиро дякую всій команді ресторану KRAKOW за гостинність. 27.09.2025 святкували день народження, було гарно, затишно, смачно. Вікторії подяка за допомогу в організації свята.”
“Спробував це таксі, перше що вразило це оператор яка оформила моє замовлення, водій Сергій приїхав дуже швидко, автомобіль у гарному стані. Мені сподобалось, рекомендую”
“В закладі великий вибір страв на будь-який смак, чисто і охайно, персонал завжи позитивний і допомагають з вибором) Рекомендую!”
“Гарне місце для мілонг - зараз вже вилікували підлогу (лежить ламінат).”
“Дуже файне місце. Ввічливий професійний персонал. Непогане оформлення. Рекомендую”
“Дуже затишне і гарно облаштоване місце. Дуже смачна кухня і привітний персонал.”
“Сьогодні ми вирішили зробите приємне нашому папі з приводу його Дня народження, який просто обожнює суші/ролли Томаха, - організували сюрпризну доставку для нього) Команді Томаха щиро вдячні за додаткові подарункові радості до замовлення у вигляді вітальної кульки з прапорцем). І окрема величезна вдячність курʼєру, який не просто доставив це замовлення, а й так душевно і щиро створив атмосферність свята! ❤️ Такими дрібницями ми створюємо життя одне для одного теплішим! Дякуємо)❤️ До нових замовлень!:) ❤️”
“Замовляли на романтичний вечір сет філадельфія та додатково запечені суші, взагалі не пошкодували, що обрали саме це місце, вперше робили замовлення. Чудовий смак риби багато будемо замовляти ще!”
“Дівчата що були вчора на зміні (20.02) просто топ! Запропонували одразу чай, що виявився суууупер смачним. Все привітно, дуже затишний інтерʼєр, приємний сервіс та смачна їжа. Ідеально скручені роли, те що в нас не влізло радо запакували з собою. Все супер пупер сподобалось, була вперше, тепер буду частіше))”
“Дуже приємний ресторанчик, смачний хачапурі і шашлик, бажаємо процвітання”
“Нещодавно відвідав чудовий ресторан-паб "Космополит" і вирішив залишити свій відгук. Обстановка в закладі була затишною та приємною, атмосфера сприяла гарному відпочинку. Перш за все замовив пиво. Вибір був досить широким, але я зупинився на класичному світлому. Пиво було холодним і свіжим, з легкою гірчинкою та насиченим смаком, що було особливо приємно в спекотний літній день. Для основної страви вибрав стейк. М'ясо було прекрасно приготоване — соковите, м'яке, з ідеальною прожаркою і чудовим смаком. Гарнір зі свіжих овочів і ароматних спецій чудово доповнив страву. Обслуговування також залишило позитивні враження. Офіціанти були уважні та ввічливі, замовлення приносили швидко, не залишаючи часу на очікування. Загалом, вечір вдався на славу. Ресторан-паб "Космополит" залишив відмінні враження, і я обов'язково повернуся сюди знову. Рекомендую всім любителям доброго пива і смачних стейків!”
“Були деякі моменти , але адміністратор та офіціант Ігор все вирішили одразу Приємний сервіс та смачна кухня Дуже задоволені вечором”
“Дуже сподобалась кухня, смачні та великі страви. Віддали у встановлені терміни, як заклад у ЖК просто чудово. Компетентні та ввічливі дівчата працюють, точно знають свою справу)) Пішли з класним не тільки післясмаком, а й настроєм).”
“Чудова тераса для весняного теплового вечора. Легкі закуски та страви, приємний післясмак, але як на мене не вистачає традиційних грецьких приправ. Офіціант та бармен чемні діти, навіть шкода їх, що так гарують. Дуже швидке та якісне обслуговування.”
“Піцца на дровах. Тісто тоненьке не пересушене, офіціанти турботливі, їжа смачна. Слід зазначити, що фірмові напої теж дуже смачні.”