Огляд каталогу
- 307 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 307 результатів
Перегляньте бариста у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 307 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 35,895 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає бариста з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Вишневе, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Цей dundeon настільки wee-wee, що аж boss of the gym dovolen на стільки, що my c@m так і розлітається від щастя. Jabroni не заходити”
“Улюблена кав’ярня уже декілька років) Смачна кава, привітний персонал, рекомендую!”
“Смачна кава, класний сервіс. Поставив 5 зірок.”
“Смачна кава! Хороша випічка. Бариста відмінний фахівець. Навіть додому у них зерна купую”
“Дуже смачний капучино, ніжна пінка та приємний післясмак. Рекомендую, часто тут п'ю каву. Зручно, що знаходиться на першому поверсі в тц, не треба особливо згортати нікуди.”
“Вчора з хлопцем брали каву, по тону дівчинки баристи було зрозуміло, що втомлена, але ми все розуміємо, бо самі ж в цій сфері працюємо. Кава м'яка, без будь-якого натяку на гірчинку(хоча в багатьох кав'ярнях той самий капучіно гірчить навіть з цукром та сиропом), швидка видача замовлення теж дуже приємний бонус, пінка гарно взбита. Ви топчик!)”
“Завжди заїжджаю на смачну шаурму. Багато років, дуже смачно. Можна поїсти в закладі, є місце де помити руки, простий але приємний інтер'єр. Завжди привітні дівчата на барі, подача замовлення швидка. З новинок додалася пахлава, взяв на себе руки, упакували в термо тару.”
“Все дуже смачно, ціни та меню просто вау!!!”
“Просто і оригінально) Зайшов за тортом ... Вийшов з цілим пакетом)))”
“Все сподобалося, ціни не космічні, дивлячись на те, що це місце розташоване в аеропорту! Зелений чай за 29 грн краще ніж у Буковелі за 80 грн. Хочу відзначити ще чізкейк із солоною карамеллю за 50 із чимось гривень! Просто насипай)”
“Місце цікаве. Ціновий сегмент середній. Можна знайти круте взуммя і речі, по дуже хорошим цінам. Якість 50/50 (хто шукає, той знайде, як кажуть). Персонал часом замучений, але ні разу не нарвалась на хамство або грубість. Сьогодні на кассі працювала мила жіночка, відповіла на всі питання, які були поставлені. Єдиний мінус, це термінал, тобто його відсутність. Але це проблема саме намазину, власника, а ніяк не продавців і касирів.”
“Серед інших "кавових" місць, які довелося шукати сонячної морозної п'ятниці, мене привабила саме ця AROMA KAVA. Хоча поруч розлягглися NOVUS i KFC. У AROMA привітно зустріли, докладно розпитали, якого еспрессо мені наточити і швиденько приготували. Посмакувати каву можна було не відриваючись поглядом від жвавого вуличного руху. На виході тут ще й побажали доброго дня (яким він і виявився). Завітайте, спробуєте самі.”
“Реально вкусний кофе, раджу всім!!!!!”
“Спасибі бариста за смачну каву та приємний діалог. Кафе чисте, з атмосферою, що привертає до себе.”
“Дякую велике, брав сьогодні капучино і какао, все дуже смачно швидко та чемно. Всім раджу!”
“Жінка, яка обслуговувала о 13:00 11 січня - просто вищий пілотаж гостинності українського менталітету. Я вважаю, так повинні обслуговувати всюди, де люблять свого клієнта. Я бажаю вашій компанії побачити таких своїх співробітників і дати їм розвиватися, з користю для них і для сфери обслуговування. Тому що обслуговування з таким ентузіазмом і любов'ю до клієнтів - майже неможливо зустріти в цьому сегменті. Еклери - чудові.”
“Був із коляскою, дівчина побачила, стоячи почав менжуватися біля входу. Вийшла, винесла доставку надвір.”
“Була в ще одному кафе у Ретровілі. Все дуже сподобалось! Усе презентабельно і яскраво. Все чисто та приємна локація. Дуже рекомендую десерт макарон Фереро Роше і з Лохиною”
“Чудовий заклад із смачною кавою. За капуоранж окрема вдячність. Це щось особливе. Рекомендую”