Кафе - бар "SELFIE"
“Стильний інтер'єр, смачна кава і десерти. Нарешті в Обухові є місце в якому можна із задоволенням провести час.”
Знайдено 7 результатів
“Стильний інтер'єр, смачна кава і десерти. Нарешті в Обухові є місце в якому можна із задоволенням провести час.”
“Супер піца! Такої в Обухові немає.Рекомендую”
“Найсмачніша їжа в Обухові!!☺️☺️ Дуже приємні офіціанти, проконсультують з легкістю і порадили дуже смачні роли. Дуже часто приходжу в заклад Зефір і кожен раз приємна атмосфера. Також є тераса поряд, тому коли гарна погода можна присісти там))”
“Все добре, але оселедець не дуже свіжий....”
“Смачно але як для пабу замалий вибір пива.”