Кафе-Бар «Вій»
«Вій» — це гарний заклад зі швидким обслуговуванням та затишною атмосферою. Їжа тут смачна. Бариста — справжній професіонал.
Знайдено 9 результатів
«Вій» — це гарний заклад зі швидким обслуговуванням та затишною атмосферою. Їжа тут смачна. Бариста — справжній професіонал.
“Дуже крутезний заклад! Я заклятий прихильник цього душевного закладу з моменту його відкриття. Дуже великий асортимент напоїв преміум класу на всі смаки. Зручне розташування та гарне сусідство сушії, піцерії та бургерної. До речі можна замовити прямо в бар! Ніколи не зраджу цьому закладу як і своїй дружині!”
“Дуже люблю це кафе, вже давно ходимо сюди з чоловіком. Атмосфера завжди приємна, а музика на фоні — рок, що додає особливого настрою. Тут готують неймовірно смачну каву, і що приємно — завжди можуть зробити для мене мій улюблений 0,5 раф, або ж капучино, як я люблю. Дуже ціную таке ставлення до гостей і увагу до деталей. Наше затишне місце, куди хочеться повертатися!”
“Дуже смачна курка. Працюють від 7 ранку до 9 вечора”
“Гарний ресторан, смачно, все круто оформлено. Тут проводиться і покази, і аукціони на підтримку ВСУ. Рекомендую.”
“Дуже чудовий ресторан, я просто захоплююсь професіоналізмом директора ресторана і від персоналу, який будь який буденний день можуть зробити ще яскравіше і не забуваймо! Кухня, обслуговування та дозвілля (жива музика, танці), ну просто топ. Футбольна команда «Аякс» Київ висловлює вдячність за чудовий прийом нашого колективу і не забутої враження від ресторану «Шум». Якби ми видавали зірки Мішлен - ми б дали всі що є і навіть ті що на емблемі Динамо Київ!”
“Дуже смачний борщ! Також офіціантка дуже мило і професійно обслуговує. Туалет приємний, сценічний, прибраний і із хорошим специфічним ароматом. Рекомендую усім!”
“Норм сервіс, покажчик повісять що було швидше їх знайти)”