Огляд каталогу
- 21 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 21 результатів
Перегляньте батьки у Броварах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 21 результатів у Броварах. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 446 відгуків та оцінок.
“Моя дочка, Ліза, навчається 6 років з великим задоволенням. Отримала багато знань та базу в програмуванні.Приймає участь в змаганнях від шкіл Robocode. Дякуємо за знання!”
Педіатр «Погорелов О.О.» працює у Броварах за адресою вул. Аркадія Голуба, 1-в і зосереджується на амбулаторній допомозі дітям. Це приватний педіатричний прийом для батьків, яким важливі спокійна комунікація, уважний огляд і доказовий підхід до лікування.
«Психолог дитячий та сімейний» — це простір психологічної підтримки у Броварах, розташований на бульварі Незалежності, де працюють із запитами дітей, підлітків і сімей. Тут фокусуються на практичному консультуванні, щоб допомогти клієнтам краще розуміти себе, свої емоції та взаємини з близькими.
Lege Artis — це сучасна стоматологічна клініка у Броварах, розташована на бульварі Незалежності, де поєднують доказові підходи, комфорт і уважне ставлення до пацієнта. Заклад орієнтований як на дорослих, так і на дітей, тож тут зручно вирішувати стоматологічні питання всією родиною.
“Чудовий садочок, багато батьків ведуть сюди і другу дитину, мабуть не просто так! Кому здається задорого або "не по госту" - ну вибачте, ласкаво просимо в державні заклади”
“Дитячий садок і початкова школа з першокласними фахівцями!”
“Чудове місце для наших дітей! :)”
Центр розвитку дитини Super Сімейка — це простір у Броварах на вул. Грушевського, де поєднуються турбота про дитину, навчання та активний розвиток у дружній атмосфері. Формат закладу орієнтований на дошкільнят і молодших дітей, яким важливі безпека, увага та цікаві щоденні заняття.
Медичний центр (стоматологія) «Естетик Дентал» працює у Броварах за адресою вул. Київська, 243 і спеціалізується на сучасній терапевтичній та естетичній стоматології. Клініка орієнтується на комплексний підхід: від профілактики й гігієни до відновлення функції та зовнішнього вигляду зубів.
“Хороший садок з прекрасними вихователями! Вважаю групу 11 санаторно одну з кращих, так як хрещеників водив в дві інших в тому ж садку і є з чим порівняти. Ірина Василівна - старший методист садочка, мені здається, найуважнішим і трепетним вихователем в цьому заведеніі.Преклоняюсь перед її любові до дітей! Страются організовувати відвідування театру, так і лялькового до них. Постаянно фото від хорошого фотографа дітей. Організація навчання діток до школи теж неспроможна не порадувати. Директор садка реогранізовивает старе спадщина садка.”
“Гарний садок із відмінними вихователями.”
“Чудовий садок! Дочка ходить вже 3-й рік і дуже задоволена. І я задоволена, що знайшла такий садок, де є дуже професіональні викладачі, душевний підхід до дітей. Головне я завжди впевнена, що все робиться для розвитку дитини, і що з дининою в садочку все гаразд. Директор Лариса Володимирівна - дає чудовий приклад дітям. Вона сама їм викладає.”
“Сміливо можна віднести в розряд дошкільних закладів, що лікують. Починаючи від майданчиків до колективу - все на кращому рівні. Вожу вже другу дитину і дуже всім задоволений...”
“Теремок це класний садок гарне ставлення до дітей я туди ходила в дитинстві та племінників водила діти казали що гарні викладачі та гарні стосунки раджу”
“Випустилась в 2015) Моїми вихователями були Тамара Дмитрівна та Тетяна Олексіївна. Сумно звісно, що така ситуація зараз. Надіюсь його відбудують”
«Клініка добрих стоматологів» розташована у Броварах на вулиці Ярослава Мудрого — це місце, куди звертаються, коли хочеться лікування без зайвого стресу та з прогнозованим результатом. Клініка позиціонує себе як сімейна стоматологія з акцентом на уважний підхід і комфорт пацієнта.
“Дуже класний дитячий магазин, завжди тут купуємо іграшки для дітей☺️”
“Довелось їхати з Борисполя, так як у дитинки виявили ковід, а вільних місць не виявилось. Начитавшись негативних коментарів вже боялась подумати що там буде. І ось приїхали, одразу виділили нам палату, лікар постійно приходила перевіряла самопочуття, медперсонал теж завжди був радий допомогти, ні слова поганого нічого в нашу сторону. Дитині 10 місяців, «сюсюкались» з нею як могли, бо крапельниці та уколи ще та «насолода» для немовлят. Їжа, їжа як в будь якій лікарні.. тут питань немає, хто не хоче такого їсти, просіть родичів приносити. А так як лікарня державна, то в принципі на рівні. Тож, всі ті негативні відгуки я відкинула, бо для себе нічого такого критично поганого не виявила. Кожному вирішувати для себе, і ще.. до людини ставляться, як і вона до інших.. тож, можливо питання в вас?) Дякую лікарям та персоналу, все добре. Пробули 8 днів і поїхали здоровенькі додому.”