Огляд каталогу
- 5,044 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 5044 результатів
Перегляньте будинок у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 5,044 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 859,579 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає будинок з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Компанія TOBI BUD приємно здивувала сервісом. За готовим проектом замовляв ЗБ вироби на фундамент, стіни та перекриття, зробили доставку під кожен етап будівництва будинку. У товару були відсутні ознаки механічних пошкоджень. Дякую Юрію за організацію роботи!”
“Замовляю у них постійно. Ціни, обслуговування у хлопців все на висоті!”
DeProstir працює в Києві, зокрема в Дарницькому районі, і спеціалізується на сучасних декоративних покриттях для інтер’єрів у стилі «під бетон». Компанія допомагає перетворювати квартири, будинки та комерційні приміщення на виразні простори з фактурними стінами та акцентними поверхнями.
«Будь Здоров» — це найкраща доставка здорової їжі в Києві. Тут пропонують смачні та різноманітні страви, які допомагають досягати гарних результатів на вагах.
“Прекрасний персонал. Все швидко та надійно ! Дякую”
“Відмінна компанія, обслуговування та колектив”
“Кілька років тому замовляв невеликий столик у спальню, комод для взуття, лаву в коридор і пенал у ванну кімнату. Весь процес від замовлення до встановлення проходив комфортно, все показали і розказали, домовилися про матеріали, у вказаний в договорі термін меблі привезли і встановили. Дякую!”
“Хороші співробітники. Привітні, посміхаються! Прийнятні ціни! Бачив що навіть і водичку дають запити таблетки або краплі тим кому погано! І тиск міряють!”
“Гарний магазин,низькі ціни Пилосос куплений 3 роки назад чудово працює.Придбала ще блендер. Покупками дуже задоволена!)”
“Зайти в кав'ярню та посидіти не вийшло, мало столиків – там сиділа молода пара, не хотілося їх "навантажувати". Обстановка всередині затишна, працює кондиціонер; напої та кулінарія у наявності. На вулиці передбачена парасолька та місця для відвідувачів. Відкривається вид на озеро – вхід на пляж через дорогу. Кафе поєднане із зупинкою маршрутки (482), яка "ходить" по колу від метро Оболонь.”
“Дуже Дякую компанії, за якісну роботу, широкий асортимент товару та запропонованих послуг! Все виконано своєчасно, на високому професійному рівні, особлива подяка Клименко Валерію за професійне та відповідальне ставлення до мого замовлення!”
“Хочу від усього серця поділитися своїм досвідом у жіночій консультації та пологовому будинку №3, бо ці місця стали для мене справжньою опорою протягом вагітності та під час народження мого золота. Почну з жіночої консультації. З перших прийомів я відчула доброзичливість і людяність. Тут працюють уважні й теплі спеціалісти, які завжди готові пояснити, підтримати та відповісти на будь-яке запитання. Стояла на обліку у Баженко Олесі, вона завжди уважну, привітну і дуже чуйно ставилася до кожного мого візиту. Завдяки такому ставленню я завжди приходила на огляди спокійною та з довірою. Довелося кілька разів лежати у відділенні патології, і там я також зустріла лише турботу й підтримку. Увесь персонал від медсестер до лікарів - ставився з великою повагою, теплом і уважністю. Завжди допомагали, підказували, реагували на будь-який запит. Я відчувала, що про мене дбають, і це дуже підтримувало морально. І там я познайомилась з Гуль Тетяною Генадієвною. І нарешті - пологи. 17.11 поруч зі мною була мій лікар Гуль Тетяна Геннадіївна, і я безмежно вдячна долі, що потрапила саме до неї. Це лікар з великим серцем. Я була без партнера, але з Тетяною Геннадіївною я не почувалася самою ні на секунду. Масаж, музика, слова підтримки, водичка, увага до кожної дрібниці, вона створила таку атмосферу спокою, що я народжувала без страху. Її турбота й професійність зробили цей момент для мене по-справжньому особливим і теплим. Це людина, якій я повністю довірилася, і жодного разу не пошкодувала. Щиро дякую всьому колективу жіночої консультації та пологового будинку №3. Завдяки вам моя вагітність і пологи пройшли з відчуттям безпеки, підтримки та людяності. Ви - справжні професіонали і великі молодці. ❤️”
“Чудовий постачальник, великий асортимент, все вчасно й зручно”
“Дуже сподобался працівниця Оля, професіонал своєї справи, і допомогла з вибором бетмента”
“Народжувала 01.10.2025 з черговою бригадою, всі дуже уважні і привітні, пологи приймала лікар Набатова Дарія. Все було професійно, спокійно і впевнено, мені було комфортно і пологи пройшло чудово. Дякую♥️”
“Мені траплялись випадки коли продавець консультант був доброзичливим Але це було в магазинах іншого направлення але щоб стільки уваги і зацікавленості від касира в магазині іграшок навіть не думав що так може бути. 11 з 10 позитивних вражень від самого сервісу Покупка відповідала очікуванням . Крім випадкових фігурок там краще ніж очікувалось)”
“Потрібно було зробити невеликий ремонт та пофарбувати. Спочатку думав, що куди пару не віддай – зіпсують у будь-якому разі. Вирішив спробувати зробити. І все супер! І комунікація із клієнтом, і робота. Велике дякую за сумлінну роботу. Звертатимуся і далі.”
“Купував тротуарну плитку компанії ЕКО-Плитка, ціни тут низькі і ще дають гарантію на 5 років. Запропонували доставку маніпулятором по всій Київській області, але мені не потрібно було. Усім рекомендую.”
“З урахуванням рівня забезпечення, ці люди роблять неможливі речі. Що б не казали про державні установи, але коли щось дуже гостре і критичне, ми телефонуємо в державну швидку або можемо цілодобово звернутися в такі місця, де завжди є черговий лікар, який завжди готовий вас прийняти. Чуйні, уважні, професійні. Допомога надається безкоштовно без жодних зобов'язань. Люди працюють, бо люблять людей. Цю роботу неможливо оцінити в грошовому еквіваленті.”
“Відмінне місце, всім рекомендую! Супер”
“Найкраща кава! Та знижка -20% 29.11. в день чорної п'ятниці.”
“дуже все подобається условия дуже хороші, питание дуже хороше, мед персонал дуже заботливий”
“Видно що власник багато вклав у обладнання та дизайн. Можу сказати що кавʼярня 3ї хвилі. Фільтр смачний, з молоком теж смачна кава. Замовляв капуч і трубочку, принесли до столику але може це виключення бо мало було людей. Відчуття такі що хочеться сюди щє і залишати чайові баристам.”
“Готель супер! Дуже крутий дизайн, затишна атмосфера.”
“Клієнт понад 5 років, нарікань немає. Лише позитивні враження. Майстри своєї справи, прості та з душею. Рекомендую.”