Бургерна Cвої люди
«Свої люди» — це атмосферна та гостинна бургерна, де готують найкращі бургери в Києві. Страви тут соковиті та смачні. Власник привітний та небайдужий до своїх гостей.
Знайдено 14 результатів
«Свої люди» — це атмосферна та гостинна бургерна, де готують найкращі бургери в Києві. Страви тут соковиті та смачні. Власник привітний та небайдужий до своїх гостей.
“Добрий день, було смачно, мені сподобалося. Бургери були ситні, без цибулі, як я і просив, соус був трохи засолодкий, але це не претензія, просто враження. Не писав цього в глово відгуках, бо це суб'єктивно, адже можливо я звик до соусів в бургерах у Макдональдсі. Думаю мені варто спробувати різні бургери, адже у вас досить широкий асортимент. "Комбо фрі" теж був смачним, там всього потроху і на мій погляд досить збалансовано В цілому все чудово, я залишився задоволений”
“Заїхали сюди поїсти бургери. Бургери смачні, кава на 4. Вже традиційно приїзжаємо у вересні. Були у 2024 та 2025рр, все смачно”
BurgerOK — це бургерна, де готують справжній витвір мистецтва. Соковите м'ясо, свіжа зелень та ідеально підібрані соуси створюють неперевершену комбінацію смаків. Атмосфера закладу затишна і привітна.
Bonita Burger — це невеликий бургерний заклад у Софіївській Борщагівці, розташований на вулиці Гетьманська, де роблять ставку на смак без зайвого пафосу. Формат тут радше «зайшов–взяв із собою» або доставка, тож це зручний варіант для швидкого обіду чи вечері поруч із домом.
“Чудова бургерна, в яку я потрапив випадково, перебуваючи в Вишгороді. Затишне приміщення, смачні бургери та картопля - все супер. Якщо ще раз доведеться тут побувати, то обов'язково завітаю.”
“Їжа смачна, ціни народні, є алкоголь, у приміщенні не палять.”
“Були проїздом у Вишгороді, знайшли це місце випадково і дуже раді цьому. Смачний хот дог, латте великий, міцний, дуже смачний. Прийнятні ціни, нижче ніж у конкурентів поруч. Чудовий бариста - приємна ввічлива дівчина. Окреме спасибі за індивідуальний підхід і клієнтоорієнтованість. Є столики під навісом, що дуже зручно в негоду. Якщо будемо знову тут, то за каву тільки сюди. Рекомендую!”
“Хороше добре закладів, для дітей більше вибір подарунків ніж в маці, і одна порада котлету якось повкуснее треба)”
“Большое спасибо персоналу заведения за спасённый вечер. Очень надо было легко перекусить, а тут оказалось и вкусно и быстро и уютно. Сперва удивила весьма раскошная, как для бистро, атмосфера (диванчики, стулья, люстры, полумрак, лёгкая музыка). Выбор блюд в момент посещения был не очень большой, но были некоторые редкие вкусности, которые я очень люблю) Также удивил интересный чай: сделано просто, а зато очень вкусно (попробую такое делать дома). Персонал был очень вежливый и приветливый, расторопный и придраться не к чему )) Спасибо большое, вы очень выручили. И да, всё было вкусно и я ни чем не отравилась там))) Фотоотчёт прилагается”