Веселий Бровар
“Магазан-паб для своїх, єдине що мало сидячих місць”
Знайдено 8 результатів
“Магазан-паб для своїх, єдине що мало сидячих місць”
“Взяли піццу барбекю,вона нереально велика і смачна!В Броварах саме конкурентів вам нема!Дівчата привітливі починаючи з прийому замовлення і закінчуючи видачею замовлення.Процвітання вам)”
“Uno Pizza&Grill ми вже давно полюбили. В цей заклад хочеться приходити знову і знову. Тут шикарний інтер'єр, дуже затишна атмосфера, приємний персонал, який підкаже тобі все та смачно, неймовірно смачно! В цей раз ми прийшли сюди саме на фестиваль бургерів, доречі сьогодні останній день, так що якщо хочете отримати гастрономічний оргазм... біжить сидю срочно! Ми замовили бургер з тунцем і крабсбургер... і що ви думаєте, так вони просто отвал бошки. Сказати що смачно, то це нічого не сказати. Вони неймовірні. Ми задоволені на всі 100%. Шеф готує їх при тобі на літній терасі та ти вже кайфуєш від самого процесу. Короче, ще раз переконались, що кухарі тут Боги! Від мене рекомендасьйон та 5 балів.”
“Мені подобається цей магазин,якось він в мене витіснив дц і космо...”
“Дуже класний дитячий магазин, завжди тут купуємо іграшки для дітей☺️”