Pizza Per Tutti #1
“Замовили 4 піци, доставка вчасно, всі 4 піци дуже смачні, топчік. Апдейт: тепер піцу замовляємо тільки тут, а друзі з Києва стали приїзжати в гості частіше заради цієї піци, особливо вогняної))”
Знайдено 13 результатів
“Замовили 4 піци, доставка вчасно, всі 4 піци дуже смачні, топчік. Апдейт: тепер піцу замовляємо тільки тут, а друзі з Києва стали приїзжати в гості частіше заради цієї піци, особливо вогняної))”
“Замовляли доставку суші. Роли були свіжі та рівненькі. Курʼєр приїхав вчасно - рекомендую.”
“Можу відмітити відмінний сервіс, раніше замовляли піцу, навіть якщо були якісь нюанси , завжди швидко реагували та виправлялись! Також завжди швидка доставка )) Піца смачна , вирішили сьогодні спробувати суші) не робили великих ставок бо сприймали Котофей в основному як пекарню з піцою))) проте очікування перевершились, я б сказала навіть порівняно з більшість місць в Боярці які позиціонують себе як суші-доставки ( мовчу за сервіс, бо там скоріше пародія на нього , проте тут кількість начинки і ціна продукту дійсно випереджають конкурентів ) , тут з обома елементами все чудово, судячи з мого багаторічного досвіду замовлень ❤️можна тільки подякувати власникам за те що створюють якісний продукт в Боярці, таких місць на пальцях перерахувати!”
“Відмічали цієї суботи радісну дату усією сімʼєю. Були дуже задоволені! Кухня, обслуговування, атмосфера, інтерʼєр, чистота, і що дуже важливо - чітке розуміння в адміністрації всіх нюансів та тонкощів справи. Це був чудовий день від початку й до кінця, і ключовою складовою був ваш заклад і те як ви це робите. Дякую! Родіон.”
“Сьогодні вперше зробили замовлення. Дуже швидко передзвонили та прийняли заказ. Привезли теж вчасно. Піца перевершила усі сподівання!!! Сподобалися усі три: греческа, 5 сирів та цезар. Дуже, дуже смачно, мені до серця лягла цезар, пів яйця та пів чері додають саме того смаку який потрібно. Рекомендую! Раніше фаворит була піца Котофей, тепер в мене є альтернатива, а конкуренція це чудово!”
“Хороший заклад, приємна атмосфера, все сподобалося! Рекомендую!”
“Святкували тут день народження брата, дуже сподобалася їжа та обслуговування. На компанію до 30 осіб було дуже багато вільного місця, дітям було де побавитися, а дорослим де потанцювати. Музика у них є, але якщо є на прикметі кілька улюблених композицій, можете взяти з собою флешку з музикою. Меню опрацьовано на відмінно, також можна внести свої виправлення до нього. Тарілки на столах ніколи не були порожніми, офіціанти відпрацювали чудово.”
“Дякуємо за обслуговування і смачну їжу. Побажання: хотілося б шашличне м'ясо м'якшим. Особлива подяка офіціантці Вікторії. Дуже щира і привітлива дівчина. Хочеться відвідати заклад ще раз.”
“Приємний заклад з ввічливим персоналом. Піца дуже ситна і є основною стравою меню, пиво розливне і пляшкове. Якщо швидко -- є випічка і кава. Меню та обслуговування українською. Знижок для атовців немає, але мене пригостили випічкою, що було приємно. Я бував ввечері у будній день, відвідувачів було мало. Працює телевізор, але ненав'язливо. З мінусів це одноразовий посуд, зате я знаю, що він справді чистий. Інтер'єр зроблений у стилі дерев'яної колиби, на стінах багато жартівливих надписів і фото як у пабі. Є російською, але й багато українською. Можна перекусити випічкою і випити каву, можна з'їсти піцу і випити пиво. Прийду сюди ще!”
“Дякую команді Фори , що в Боярці по вул. Франка по - перше, що взагалі є цей магазин , бо дуже не вистачало раніше в ці локації міста, по - друге: всі дівчата - працівниці - привітні і позитивні ! Окрема вдячність- пані Наталі на м'ясо- рибному відділі за доброзичливість і розуміння- завжди дасть пораду у виборі , а посмішка на обличчі повністю обеззброює поганий настрій в кінці робочого дня! Рекомендую!”
“Дужеееее смачна піца ! Дівчинка, яка обслуговувала дуже клієнторієнтована ! Да атмосфера кафе, трошки б ремонт зробити, але ті хто йдуть саме смачно поїсти тут піца космос!”
“Набір "Осінній" - рекомендую скуштувати, особливо, якщо готує Богдан.) Вже вдруге у нього замовляємо і дуже задоволені, смачно і порції хороші)) Кожен рол класний по-своєму, грибочки ніжні й тануть у роті) А рол з омлетом залишає дуже приємний післясмак))”