Огляд каталогу
- 413 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 413 результатів
Перегляньте вечірка бар у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 413 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 258,459 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вечірка бар з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бровари, Обухів та інших міст.
“Кіт! Великий пухнастий мейкун це найкрутіші фішка закладу !) Любить коли його гладять та частують пирогами) ціни помірні , є багато видів пирогів, можна поїсти в приміщенні чи на літній терасі, не зважаючи на що територіальнг закладах в центрі міста там, навіть на літній терасі відносно спокійно та тихо. Рекомендую як для сім'ї так і для зустрічі з друзями і другою половиною. Не рекомендовано для тих у кого є алергія на котів”
“Замовляла суші і піцу , дуже смачно . Рекомендую .”
“Класний заклад з концепцією все по 29 грн/1євро. Меню коротке, але смачне: яблучний сидр, яблучна настоянка, хот-дог, устриці, пиріг з яблуком, пиріг з куркою. Черги довгі і в будні дні і у вихідні. Продавці кажуть, що устриць везуть з Фінляндії) колоритні, нелрдинарно, цікаво, доступно. Багато людей стоїть на вулиці, замість столів - бочки, всередині теж бочки у якості столів.”
“Приємно здивувала кухня — кожна страва зі смаком, відчувається якість продуктів. Персонал доброзичливий, допомагають з вибором і завжди на зв’язку. Комфортний сервіс і гарний рівень закладу.”
“Чудовий заклад з приємною і тихою атмосферою і прекрасною власницею”
“Шикарний заклад, крута кухня, класні коктейлі. Гарна атмосфера. Дуже раджу.”
“Завжди ходив сюди на джеми, які проводив Дізель, завжди кайфував, проте останнім часом досить сумно там знаходитись через останні події, але це не провина закладу, а мої особисті відчуття. Сам заклад дуже класний і атмосферний.”
“Вже вдруге з друзями тут. Доступні ціни, смачні коктейлі, страви, пиво, все)))Приходьте сюди!))Столик потрібно бронювати.”
“Дуже смачно! За таку приємну ціну (250грн) вдалося пообідати раменом, рисом з куркою та запити колою) Смак страв виразний та приємний, не різкий. Обовʼязково прийду ще!”
“Чудове місце! Смачна кухня, помірні ціни та ввічливі офіціанти. Приємно бувати тут”
“Дуже класне співвідношення ціни і якості, доброзичливий персонал, є місце як для поодиноких зустрічей, так і для великої компанії. Мої рекомендації!”
“Затишно, ціни супер, музика 10/10 (легке техно). Обслуговування швидке. Інтер'єр сподобався своїми тонами та живими рослинами.”
“Маленький, комфортний, спеціалізований і ще тут ввічливі продавці, на відміну від магазину на вул.Мілютенко”
“Завжди смачно, затишно, офіціанти приємні, атмосфера прекрасна!”
“Напевно, найкраще місце, куди я ходив на день народження. Кухня неперевершена, персонал привітний, офіціанти також мають неябиякий досвід та справляють враження, замовили багатенько їжі, і чекати між кожним виносом доводилось мало. Сиділи там десь з 13 до 16, але людей було не сильно багато. Хочу похвалити атмосферу, вона тут на висоті, наче сидиш у середньовічній таверні. Тому для хорошого настрою тут є все.”
“Дуже гарний заклад! Уважне обслуговування, великі порції, смачна кухня, дякуємо- обов'язково ще завітаємо!”
“Паб просто супер! Їжа дуже смачна і ситна, також гарна атмосфера що допомагає розслабились і почуватися як у дома. Обслуговування на 5 зірок Всім раджу і бажаю гарно провести час в цьому місці”
“Привітний персонал. Великий вибір пива.”
“Чудове затишне місце. Прекрасно для невеликої компанії, попити пиво, погомоніти, подиаитись спортивні передачі.”
“В будній день чудово попарилися, в римській, парилка 100 градусів вже натоплена, затишно, чистенько і басейн радує більше ніж банальний душ!”
“Вже не вперше відвідую даний заклад. Дуже подобається, кухня на вищому рівні, все неймовірно смачно. Персонал доброзичливий та професійний. Враження від ресторану пречудові. Раджу!”
“Дуже приємно, що є такі місця. Хоч і все було зарезервоване, але нас запросили сісти до стійки. Пиво чудове. Не маю прискіплень щодо напоїв. Закуски прекрасні і не стікають жиром, хоч і смажені. Доречі, якщо замовляти жирну їжу, як смажену рибу, то надають рукавички, аби не замарати руки. Бармени активі, приємні, не чужді до спілкування та жартів (і їм вдається запам'ятовувати замовлення, тож можна просто попросити повторити (пам'ять у вас, любі, чудова)). Меню знають напам'ять, тож можуть і порадити, і підказати. ( + у перебуванні за стійкою, можна спостерігати як роблять коктейлі. Постійне видовище.) Музика ненав'язлива, хоч і шумно, та саме оточення в пабі приємне. Вбиральня потішила малюнком на стіні і чистотою, та варто таки хоч іноді мити дзеркало, бо воно перестало вміти відображати. З радістю завітаю ще.”
“Смачна їжа, широкий вибір страв, алкоголь не розглядав, оскільки я "малюк"”
“Затишне місце. Привітний персонал. Ціни приємні. А про п'яні крики подивіться на лавки поряд... Там бикоти на літо вилазить нормально... Тому думайте звідки крики...”
“Відвідали цей ресторан і залишилися в захваті! Атмосфера дуже затишна, обслуговування на найвищому рівні – персонал уважний і привітний. А їжа просто неймовірна! Страви не лише смачні, а й красиво подані. Ціни цілком виправдані якістю. Обов’язково повернемося ще!”
“Дякую за чудовий вечір у Вашому закладі, за Вашу привітність, класний сервіс, швидке обслуговуваня і посмішки)! Дуже смачна кухня, цікаві смачні коктейлі і офігезно крутий кальян.”
“Затишне кафе в центрі міста, були приємно здивовані. Дуже смачна кухня, великі порції, лояльні ціни. Привітливий персонал і власники роблять все, щоб гість повернувся знову. І ми таки це зробимо - на чебуреки і манти тільки сюди. Дякуємо "Хавоканд"!”
“Затишна атмосфера, смачна їжа. Обслуговувала офіціантка Соня, дуже ввічлива та приємна.”
“Затишне місце, гарний офіціант, смачний фреш та кава”
“Дуже круте місце ! Атмосфера супер, красиво, затишно багато місця! Хочу скоріше до вас !)”