Огляд каталогу
- 980 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 980 результатів
Перегляньте вибір кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 980 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 418,567 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вибір кафе з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Сьогодні відвідали заклад, все дуже смачно. Неймовірні великі смачні роли в яких здорові шматки СВІЖОЇ рибки. Це було вау, один з найулюбленіших закладів.”
“Прийшла у заклад з нестандартним поглядом щодо організації поминального обіду на річницю чоловіка. Адміністратор Юля підтримала ідею і допомогла організувати на 100 % все задумане! Світлий зал, смачна їжа, доречні рекомендації. Щиро дякую за увагу до дрібниць і поважне ставлення.”
“Тут затишно, комфортно, привітний господар та персонал кафе. Замовляли шашлик та хачапурі, можу сміливо сказати це найсмачніший шашлик та хачапурі який я їла. Дякую за гостинність.”
“Смачна кухня! Приємно вражена, ціна та якість відповідають. Спробувала пелюстки бао з м'ясом яловичини в соусі - апетитно! Плюс, що поруч зупинка та парк - можна швидко поїсти, довго не шукаючи місця.”
Кафе «Дружба» — затишний заклад на бульварі Миколи Міхновського в Печерському районі Києва, куди зручно заскочити на швидкий обід або каву. Це місце формату «домашня кухня поруч», де роблять ставку на ситні порції, зрозуміле меню та помірні ціни.
Розташоване на вулиці Автопарковій у Дарницькому районі Києва, кафе та магазин «Алтея» — це місце, куди заходять за по‑домашньому смачною їжею та затишною атмосферою. Заклад поєднує формат кафе для обіду чи вечері з магазином, де зручно взяти щось із собою.
“Приємна знахідка в Білогородці - італійська піца така, як вона має бути. Проїжджав багато разів - не звертав увагу, бо вівіска "Магазин" ні про що не говорила. Сьогодні вперше зайшов - а тут справжня дров'яна піч. Персонал приємний, дівчина говорить гарною українською, є диванчики в середині та столики зовні. А саме головне - смачно. Спробував Мехікано - ідеально. В Гавайській, як на мене, зайвий бекон. Але то - на любителя. В меню ще є бургери, з булочкками власного виробництва. Скуштувати не вдалося, бо розміри піци - достойні. Наїлись від пуза. Є паркінг для велосипедистів. Мої поради власникам - вигадати класну італійську назву для кафе, змінити вивіску та закупити зручні, затишні меблі для вулиці. Бо, зовнішній вигляд магазину-кафе поки не спонукає зайти. А піца - вогонь! Приїду ще. Від ЖК Чайки велосипедом 6 хвилин через поле. Тут смачно, друзі. Підтримуйте місцевий бізнес.”
“Вже кілька років замовляємо із собою, або доставку у кафе Свої і дуже задоволені! Часто буває що заклади харчування стають гірше та втрачають якість їжі з часом, але тут усе навпаки - якість лише покращується!”
“Смачно готують, смачно годують. Часи роботи зручні - з 7.00 до 19.00, крім сб-нд. Ціни - супер! Врятували один дуже голодний офіс від голодних же обмороків. =)”
“Відмінні працівники Смачна кава та хот-доги”
“Кращого та більш затишного місця, де перевести подих та просто зробити паузу годі шукати. Нагодують, нальють, зроблять чудовий кальян. Завжди все від душі. Зайшовши один раз, сюди захочеться повертатися ще та ще)”
“Чудове, затишне кафе та привітний персонал. В першу чергу, дуже вдячна із якісною допомогою в організації святкової вечері на даху ЖК "ВЕРСАЛЬ ПАРК". Окремо дякую за смачну їжу! Особливо за неймовірний чизкейк та сирники, кращих ще не куштувала! Із радістю завітаю до Вас ще.”
“Кафе, яке більше схоже на маленький сімейний ресторан: затишно, світло, красиво. Персонал ввічливий, усміхнений. Пам’ятає клієнтів! Додатковий плюс, в ресторані привітні до мам з дітьми. Нещодавно ввели нові страви і вдосконалили меню. Мої фаворити : лосось на шпинатній подушці, цезар, дорадо з гороховим пюре, а борщ - просто неймовірно смачний! Їжа подається великими порціями. Подача завжди красива. А іще наша сімейна любов - це шоколадний фондан. Цей десерт якийсь особливий , прям тане в роті саме у цьому Кафе. Апероль, капучино, глінтвейн, а лимонади в літку - то просто любов! Дуже задоволена , що кухня працює на винос . Кожного разу як замовляємо чекати приходиться недовго. Все готується оперативно і з під ножа. Видно , що власники люблять свою справу і вкладають в неі душу. Дуже дякую за вашу гостинність і якість! Кожного разу раджу вас друзям бо ви найкращі в Чабанах!”
“Дуже приємна атмосфера та смачна їжа у Shashlikyan. Приїхали з чоловіком з Харкова , шукали де повечеряти та були приємно вражені як все швидко, неймовірно смачно та приємний персонал. Рекомендуємо на всі 100%!!!”
“Цікавий заклад з різноманітними незвичними елементами декору в інтерʼєрі. Дружні працівники та обслуговування.”
“Після прогулянки лісом зайдіть відпочити в кафе Літо, що в Пущі-Водиці. Справжня домашня ресторація! Тут цікаво і смачно буде і дітям, і дорослим. Адекватні ціни, смачна кухня, різнобарвний інтер'єр, меню йде у вигляді розмальовки... Обов'язково відвідаю ще раз при нагоді.”
“Смачна кава, зазвичай молоді привітні баристи. Рекомендую спробувати тістечко картопля - воно найкраще! Під час відключення світла не працює, тому звіряйте графіки.”
“Замовила сніданок slow food ( вівсянка , яйце пашот, пармезан і зелень). Смачно і просто, але зелень - це кілька частинок кропу … не відразу зрозуміла, де вона. Вранці зал був пустий, спокійно поснідала і випила смачне еспресо.”
“Чудова турецька кухня за помірними цінами. Смачно,привітно)”
“Чудове місце, приємні співробітники, смачна кухня Рекомендую!!!!”
“Швидко прийняли замовлення та подали на стіл. Їжа смачна, порції великі. Замовляв суп картопляний з фрикадельками та картоплю з відвивною зі свинини. Витратив 260 грн.”
“Хороша заправка і нормальні «дози» по капучино. Не дурять, як на деяких :-)))”
“Замовляла 14.12.23 поминальний обід. Трохи, як для поминального кафе, спантеличив дизайн і назва. Але все норм. Адміністратор запропонував меню, порадив скільки чого треба. На обід прийшло більше людей, ніж ми очікували. Офіціанти оперативно вирішили це питання. Доставили столи, стільці, прибори, їжу... Приємно вразили! Всього вистачило! Смачні блюда, ввічливі співробітники, затишна атмосфера, тепло, чисто, охайно. Рекомендую.”
“Доступні ціни. Смачно. Широкий вибір.”
“Відвідала заклад вдруге після тривалоі перерви. Дуже смачно, затишно і комфортне обслуговування. Тантар тут нереально смачний! І манго сауер теж ❤️”
“Затишно і привітно! Невимушена і тепла атмосфера де завжди смачна кухня))”
“Чудове місце! Раджу всім друзям і знайомим.”
“Дуже смачьно,не дорого. На 150 грв добряче наівся. Як для Киева дуже пристойні ціни І смачьно готують. Раджу скористатись. Можливо взяти з собою.”
“Мабуть одне з найкрутіших місць у Києві. Смачне хачапурі з купою сиру, є інші страви на мангалі, розливне пиво, пляж і унікалиний вид на Дніпро та Лавру. І усе це по дуже приємним цінам (особливо зважаючи на місце).”