Огляд каталогу
- 49 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 49 результатів
Перегляньте вибір піц у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 49 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 20,027 відгуків та оцінок.
Black Pizza — це піцерія, що пропонує великий вибір піц з гармонійно поєднаними смаками. Клієнти відзначають щедру кількість начинки, якісні соуси та приємне обслуговування.
“регулярно замовляємо тут піццу. стабільно добра якість, смачно, великий асортимент, роблять швидко. можна замовити через сайт чи прямо на місці. ціни досить низькі, це приємно. є генератор, так що під час відключень все працює (крім термінала хіба).”
“Піцу брали там неодноразово. Завжди смачно. Сьогодні взяли піцу Філадельфія. Сподобалася ніжним білим соусом і поєднанням її з ніжним м'ясом лосося. Тісто, як завжди - тонке і смачне, з' їли з бортиками. Дітям ця піца дууууже сподобалась. Рекомендую!”
“Беру 2-3 рази на місяць і всім задоволений. Реально найкраща піца по якості і по вартості. Відчувається що вона більш хеслі чи крафтова ніж звичайні піци. Обслуговування чудове, навіть один раз телефонували, коли я запізнювався забрати, бо переживали що охолоне”
“Зажди гарне ставоення, гарне обслуговування, завжди смачно та вчасно роблядь замовлення (окрім тоді коли запара але попереджають) дякую всім”
“Заходжу сюди час від часу. Піца дуже смачна. Брав різні варіанти. Подобається як тісто, так і начинка, а також рівень просмаженості піци. Швидко готують, привітний персонал. Місце простеньке, без атмосфери, на кшалт "поїв та пішов".”
“Гарна піца та привітний персонал! Найкращі знижки , великий вибір піцци”
“Для мене це насмачніша піца з усіх, що я куштувала. Обслуговування мені траплялись і хлопці, і дівчина, всі дуже чемні, українською. На найвищому рівні Мені все подобається, рекомендую, чисто 10/10 А ще окреме дякую, за вибір піц без м'яса. Є риба, морепродукти, це те що мені так не вистачало деінде. Їду з роботи, подзвонила, замовила, вийшла з трамваю, забрала і пішла додому поїла Ціна доступні теж. Дякую!”
“Піцою задоволені, смак хороший. Замовляли не вперше. Більшість позицій смачні, не було проблем ще ні разу з цим закладом. Єдиний мінус — занадто тонке тісто.”
“Чудовий ресторан-кафе. Кожен рік святкую тут день народження. Ні одного зауваження.”
“В реаліях сьогодення, сервіс котрий залишається на досить високому рівні. Замовлення дуже швидко обробляється та робиться доставка, в разі якщо це не самовивіз. Якість всіх страв на досить високому рівні. Постійно користуймося виключно даною піцерією, в разі негараздів дуже приємно, що реагує сам власник, якого звати Максим, який одним словом Власник. При потребі запропонує переробити замовлення або наступне безкоштовне і тримає реально все це на власному контролі!!!”
“Затишне місце з панорамними вікнами. Рекомендую спробувати суші з грушею, піца також непогана.”
“05.10.24 замовляв в Броварах по вул. Ярослава Мудрого свою раніш улюблену "Сирний Тоні". Із заявлених в складі піци - сир дороблю взагалі відсутній, замість пармезану - тупо звичайний ще й очевидно по смаку недорогий сир. Піцбург - що з вами? З таким підходом до своєї справи клієнтів у вас буде все менше і менше, особливо у ці часи і такої конкуренції на ринку. Або ж честно вказуйте склад продукту, або виключайте з меню позиції інгрідієнти яких для вас задорогі, і не " намахуйте" клієнтів. Якби робив замовлення по місцю, а не на виніс - то скоріш за все вимаг би заміну піци або повернення коштів. P.S. Хочу добавити до попереднього відгуку.... Приблизно, через хв. 15-20 після його опублікування мені передзвонила адміністратор закладу, принесла вибачення і запропонувала перероблення замовлення за їх рахунок і безкоштовну доставку в зручний для мене час. Це означає, що відгуки адміністрація закладу все-таки читають, оперативно на них реагують і їм зовсім не байдуже відношення до своїх клієнтів. Нову піцу доставили рівно в обговорений час, і що я можу сказати.... Піцбург - Ви просто молодці. Це ж зовсім інша справа - всі інгрідієнти "на місці"... піца смачнюща. А без подібних "казусів" не обходиться, мабуть, у кожному закладі, і іншим потрібно ще повчитися у Вас вирішувати подібні ситуації. Тепер я можу спокійно і надалі замовляти в Вашому закладі свої улюблені страви та рекомендувати Вас свої друзям та знайомим.”
“Дуже давно вже не замовляв в Доміносі, частіше їм піцу в ресторанах з посадкою. Але після деяких подій ) замовив Баварську піцу на тонкому тісті і був приємно здивований смаком. Дуже смачно! Їли вчотирьох і всім сподобалось! ) Привезли дуже швидко. Кур'єр ввічливий, в масці і гумових рукавичках (хоча останнє і не є обов'язковим з точки зору безпеки споживача, але людей з логічним і критичним мисленням досить небагато) Успіхів вам і процвітання! Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці )”
“Дуже смачно! Їмо тут вже 9ий рік, всією родиною! Рекомендую це кафе! І моя любов, то сирний крем суп з креветками, неймовірний!)))) Ціни дуже приємні! Душевне, сімейне кафе!”
“Дуже привітливий колектив, завжди підкажуть та допоможуть, бариста робить дуже смачну каву і с посмішкою, що в наш час велика рідкість. Заклад дуже сподобався, обов'язково приїду ще”
“Все дуже сподобалось! Прийду ще!!!”
“Дуже подобається ця піцерія. Скільки разів замовляли піцу всередині закладу, і додому - завжди була смачна піца. Доставка швидка, без затримок. Колись була затримка з доставкою не з вини піцерії - все одно привезли вибачення! Чудовий заклад!”
“Швидко, смачно і приїзджає реально гарячою. ТОП!”
“Domino's Pizza в "Квадраті" на Перова, приємно здивувала. В цьому закладі працюють професіонали. Ввічливий, уважний персонал, смачні страви. Порівнюючи з іншими закладами цієї мережі, то молодці.”
“Місце де відчуваєш себе комфортно , бо оточений увагою та приємними усмішками Смачна піцца і крутезні люди, які там працюють”
“Замовив піци з собою. Отримав змогу скористатися знижкою. Приготували піцу швидко, проговорили 15 хв, але було трішки швидше. В закладі комфортно, є вільні місця, якщо їсти на місці. Піци сподобалися, планую повернутися.”
“Просто і зі смаком. Рекомендую з коштувати піцу мюнхенська з бортами хот-дог та хлібець (піца-кальцоне) з беконом і халапенія.”
“Сподобалось все.Починаючи від обслуговування,піцу, коктейль підігріли для дитини,чай подача з медом)тістечком. Чисто,приємно,Дуже затишно. Інтер'єр яскравий,є місце для малюків)стільчик . Раджу хто планує посидіти від метушні)”
“Сьогодні замовляли піцу таке враження ніби нас чекали цілий день — все швидко, з усмішкою і турботою Обслуговування на вищому рівні . А піца — ну це просто відвал башки Обожнюю ваш заклад !!!!!”
“Класний заклад коли не прийду всі такі добрі, вічливі. Я замовила дві піци і вони мені буквально за 5 мінут приготували. Класний колектив.”
“Смачно. Швидко готують. Є постійні акції на ряд піц.”
“Брали піцу на доставку. Дуже смачно, дякую.”
“Дуже смачна піца, чудовий заклад”