Огляд каталогу
- 1,149 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1149 результатів
Перегляньте випічка у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,149 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 318,755 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає випічка з таких міст як Київ, Бровари, Софіївська Борщагівка, Ірпінь, Вишневе та інших міст.
“неймовірна кав’ярня, хороші баристи, смачна кава і десерти)”
“Гарне місце та обслуговування ☺️”
“Затишна атмосфера, смачна їжа, привітний персонал. Кава, морозиво, піца, бургери - все дуже смачне. Також є і звичайні блюда на сніданок, обід тощо. Помірні ціни.”
“Гарне кафе, смачна кава та привітний персонал.”
“Найсмачнішу каву пью майже кожного дня,саме в цій кав'ярні!!власники завжди підіймають настрій:)”
“Люблю цей заклад і його атмосферу, особливо влітку на терасі з фонтанчиком) Вечеряли тут на день закоханих, все дуже смачно) готували швидко, подавали з посмішкою, цікавилися чи сподобалося - сервіс як годиться) а келих ігристого у подарунок і живий саксофон додали романтичного настрою) дякую”
“Сервіс на вищому рівні. Дуже приємна атмосфера,і привітний персонал. Рекомендую всім завітати.”
“Смачна кава та какао, приємне обслуговування. Рекомендую”
“Нова кав'ярня. Поки що використовують дорогі сорти зерна. Дуже смачна кава. Також є невеликий вибір смачних десертів. Стверджують, що половина прибутку йде на соціальний розвиток молоді Троєщини. Ідея дуже позитивна.”
“Смачно готують, смачно годують. Часи роботи зручні - з 7.00 до 19.00, крім сб-нд. Ціни - супер! Врятували один дуже голодний офіс від голодних же обмороків. =)”
“Смачні салати і кава. А іще теплі пледи виручають)) З десертів найбільше подобається лимонний тарт і чизкейк «Снікерс»”
“Шикарна кав'ярня! Кава просто космос! Смачнішої не куштувала;) Баристи мегапозитивні, музика кайф. Є місця для посиденьок. Як для компанії, так і в самотності. Є кондиціонер, що зваблює купити гарячу каву. Є й холодна кава, якщо потрібна. Меню невеличке(але навіщо більше, не ресторан же) не розриваєшся у виборі кави. Є сиропи, яких теж небагато, але для гурманів вони зовсім не потрібні) Ставлю 6 з 5 ;)”
“Кавʼярня просто шик, дуже смачна кава, бомбезні баристи, макарунси просто шикарні) дуже рекомендую цю кавʼярню”
“Затишна кафешка з цікавим задумом писати цитати з дитячих книг на стінах. Приємний бармен, смачне лате. Інтер'єр святково новорічний, оскільки заходили перед святами. Круто!”
“Відмінні працівники Смачна кава та хот-доги”
“Для дітей чудова вистава "Майстри чудес". Цікава, весела, молоді талановиті актори. Сонечко-аніматор теж молодець! Обов'язково прийдемо ще раз!”
“Супер смачно, швидко, доступно Завжди повертаюсь !Дякую за вашу працю”
“Дуже смачно. Великі порції, гарна атмосфера. Нарешті після власників нормальні орендарі зі смаком. ❤️”
“дуже смачно. приємне обслуговавання, прийду ще”
“Усе подобається!!! Купував тут какао, і воно дуже смачне!!!! Рекомендую”
“Багато смакот, класна різноманітність і круто, що можна замовити напівфабрикат домашнього виготовлення.”
“Смачна кава та какао, приємне обслуговування. Рекомендую”
“Добрий день. Дякуємо вашій команді за проведення весілля наших дітей. Все було чудово:страви гарні і смачні,офіціанти і весь персонал уважні і досвідчені.Гостям було зручно і просторо,тепло і затишно. Постійно непомітно велося прибирання приміщень. Окрема подяка офіціантам за поради по ходу свята.Вони встигали виконувати всі прохання гостей і швидко і непомітно обслуговувати. Страви були смачні:салати,закуски,основні страви.Чудові канапки на фуршетному столі-різні і смачні.Вразили чорні вареники з сомом,смак і подача.Ікра була красиво оформлена і смачна.Їжі було вдосталь,а що залишилося,було акуратно складене в бокси з собою. Дякуємо ще раз. До зустрічі.”
“Прекрасна лайтова атмосфера з французьким вайбом. Все смачно і якісно. Доброзичлива і ввічлива офіціантка принесла напої та їжу дуже швидко, десь хвилин за 10. Мінусів не виявлено.”
“Хоча місце невелике, у пікові години черга рухається швидко. На виніс — дуже зручно”
“Хороша кава, на жаль не працює принтер на каві, і не відомо коли запрацює”
“Улюблений джміль на чудовій каві. У закладі затишна, приємна атмосфера. Привітний персонал.”
“Приємний персонал, завжди свіженькі і смачні тортики. Особливо сподобався медовик. Тут можна випити класної кави та приємно провести час, рекомендую!”
“Дуже затишне, тепле місце та смачна кава. Щей персонал такий привітний, приємний)) відчувається, що усе тут з душою і на совість. Однозначно рекомендую”
“Атмосферне місце, на якийсь час видалось, що я в Британії))”