Огляд каталогу
- 229 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 229 результатів
Перегляньте вища освіта у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 229 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 16,728 відгуків та оцінок.
“Академія дає дуже хороший рівень освіти, головне самому хотіти здобувати знання і не лінуватись) Дуже подобалась особливість академії в тому, що для колективу кожен студент (не залежно від його успіхів у навчанні) важливий і якщо студенту треба щось, то йому точно приділять увагу та допоможуть з будь-яким питанням. Я б охарактеризував академію, як ВНЗ нового формату, коли взагалі немає бюрократії, є прозорі правила навчання та якісна освіта в невеликих групах де ти не губишся серед великої кількості студентів, а конкретно з тобою працюють щоб навчити. Якщо людина ставить перед собою ціль стати професіоналом, готова вчитись, то академія в цьому точно допоможе. Навчався в Академії в 2009-2014 р. на спеціальності "право"(бакалавр, магістр), зараз навчаюсь на аспірантурі.”
“Навчаюся в цьому університеті на освітній програмі Графічний дизайн і повністю задоволена. Приємні і розумні викладачі, які зацікавлені в твоєму розвитку. І саме навчання дуже цікаве та неодноманітне. Окрім цього, дуже обожнюю активне студентське життя. Безліч різних заходів, змагань, концертів, де можна брати участь і відкривати для себе нові можливості. А також використовувати та розвивати свої таланти.”
“Скажу одне: якщо є клепка в голові й бажання навчатися, у цьому університеті вам дадуть знання. Особливо хочеться виділити викладачів факультету фінансів, які в такий складний час намагаються нас підтримувати та дійсно професійно й цікаво викладати.”
“Навчаюся майже два місяців, є що сказати, дуже подобається тут навчання!!! Викладачі тут топові!”
“На рахунок університету, скажу , що дуже лояльні та водночас вимогливі до навчання викладачі. Ніколи не чула, що з моєї спеціальності викладачі брали хабарі. До вступу вагалася чи обирати цей навчальний заклад, але в цілому навчання задовольняє. Не вистачає студентського дозвілля, але студентське самоврядування сподіваюсь буде працювати над цим”
“Високий рівень навчання. Деканат працює дуже добре, завжди намагаються допомогти студенту та надають всю необхідну інформацію. Завдяки університету я здобула багато знань, які мені знадобляться в майбутньому.”
“Дуже класний виш, у мене вчився тут знайомий і сама я планую вступати в цьому році. Головне - за диплом дійсно потрібно працювати і навчатися”
“Це місце, де можна отримати якісну освіту! Могилянку має величезну історію, яку ви можете почути від екскурсоводів або просто від студентів академії. Це місце вартує уваги!”
“Медичний університет у Києві. Дуже зручне місце розташування. Багато класних викладачів. У деканаті завжди допоможуть. Поруч лікарні куди ходиш на практику. Головне бажання”
“Бываю здесь на приеме в Центрі мовлення.”
“Ілля Чорний Написати про те, що все було добре і сподобалося, - це просто не сказати нічого. Модуль про цінності дав можливість поглянути на себе інакше і спробувати зрозуміти, чому тобі так важливо бути таким як ти є, чому саме так проявляти це. Бути собою, усвідомлювати себе. Брати на себе відповідальність за своє життя, приймати себе таким. Чи не краще, не гірше, ніяких доказів, ні собі, ні оточуючим. Бути просто собою. Цінувати себе, бути гідним себе, просто дозволити собі бути ... і бути щасливим від усвідомлення повноти і досконалості себе, життя, людей. Я вдячний Анжелі за її професіоналізм, відданість коучингу, за щире бажання допомогти людям.”
“Відвідала тренінг "Ораторське мистецтво". Вдячна організаторам, викладача Галини. Приходьте всі! Вміти говорити повинен кожен!”
“За максимально короткий час навчився грати на гітарі, за 3 тижні вже вивчив 2 пісні, з огляду на що до цього не знав як гітару в руках тримати. Навчання у висококваліфікованого професіонала дає свої плоди. Це коштує витрачених грошей) Чи не пошкодуєте)”
“Дочка ходить із задоволенням, тут і живопис, декор, флористика, майстер-класи, в тому числі і для дорослих. Атмосфера затишна, тут можна замовити майстер-класи на день народження”
“У ліцеї син вчиться вже сьомий місяць і дуже задоволений. Вчителі чудові, обстановка доброзичлива! Вимоги до навчання високі і це радує. Класи невеликі, тому вчитель може приділити час кожному учневі. Якщо дитина пропустила тему або не зрозумів матеріал, завжди пояснять в індивідуальному порядку і допоможуть. До того ж у кожного класу є тьютор, який завжди проконтролює, підкаже, порадить і взагалі вирішить будь-яку ситуацію, яка виникне. Свята відзначаються дуже весело, в теплу пору року їздять на екскурсії. Так що якщо ви хочете, щоб ваша дитина отримала високий рівень знань в доброзичливій, комфортною і творчій атмосфері - тоді вам сюди. Мене, як батька, влаштовує абсолютно все. Шкодую тільки про одне - що не перейшли в цей ліцей раніше!”
“Друзям поставили шикарний весільний танець. Нам дуже сподобалося тепер ходимо на заняття по хворим танців, вчимо румбу, самбу і чачача”
“Это лучшее место для обучения детей!”