Огляд каталогу
- 2,500 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 2500 результатів
Перегляньте вкусна кава у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,500 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 380,169 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вкусна кава з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Дуже любимо з чоловіком цей заклад. Окрім того, що тут працюють справжні котики, так ще й смачні десерти та прекрасна кава, а коктейлі роблять краще, ніж в топових закладах Києва. Правило кави, ви - любов❤️”
“Дуже приємна кав'ярня, гарне обслуговування, привітний персонал”
“Зручна кав'ярня з гарним вибором паніні та кави з чаєм. Окрім коров'ячого є мигдальне і вівсяне молоко. А також є домашні солодощі і куточок з дерев'яним лего для малих дітей)) Красива локація, і затишне місце.”
“Дуже атмосферне місце. Привітний персонал. Стильний інтер'єр. Смачна кава. Затишна атмосфера. Рекомендую”
“Найсмачніша кава у Білій Церкві. Затишно, завжди людяно.”
“Приємне місце, дуже смачні страви, гарне обслуговування. Вирішили тут пообідати по дорозі і були приємно вражені: все було дуже смачно і по київським міркам недорого”
“Смачна кава та напої, гарна рецептура та приготування.”
“Смачна ранкова кава, купую тільки тут”
“Кава дуже смачно та запашна. Бариста добре робить каву.”
“Моє улюблене місце коло дому! Кава дуже смачна та персонал привітний, гарна атмосфера. Особливе дякую баристці Іванні, завжди привітна та робить найсмачнішу каву!”
“Були поблизу заїхали перекусити та випити кави, що можу сказати, випічка смачна і кавою посмакували. Будете поряд залітайте, рекомендую:)”
“Береться до людей☺️☺️☺️ Гарний співрозмовник)))”
“Стильне і затишне місце. Напевно гарна кава. Чай непоганий. Приємний баріста.”
“Сподобалось. Асортимент та обслуговування. Коли буваємо поряд, завжди відвідуємо. Дякую”
“Все супер! Рекомендую! Завжди все свіже і коли потрапляю на Марію, то вона гарно орієнтується в меню і допомагає обрати саме те.”
“Постійно буваю тут. Смачна кава, краща з усього що я брала на районі. Дуже привітний персонал, але сумно, що часто змінюється. З дитиною дуже комфортно. Ціни не низькі. Смачні сендвічі та випічка. Є туалет”
“Привіт! Хочу залишити свій відгук. Почну з головного: кава тут завжди неперевершена – ароматна, насичена, саме така, як треба. А солодощі – це окрема історія, вони завжди свіжі, та настільки смачні, що просто неможливо втриматися! Особливо хочеться відзначити персонал. Ви— найкращі! Завжди привітні, уважні та готові допомогти з вибором. Щиро рекомендую всім, хто цінує якість, затишок та чудовий сервіс!”
“Чудова кава та баристи. Каву роблять швидко, що часто дуже важливо з моєю роботою. По смаку радше м'яка (навіть купаж) - не для любителей прям гіркої кави. На свята бувають всякі цікавинки та акції. Встановлюйте додаток і сканування код при замовленні - кешбек наше все. Також дуже вразило, що на коментарі в додатку реагують, і якщо виникають питання чи якійсь проблеми, то про все скажуть та все виправлять. Рекомендую.”
“Гарна кава на кільцевій Борисполя. Можна зупинитись та відпочити на під'їзді до Києва. Ніколи не шумно, та затишно.”
“Чудова кав'ярня. Якщо бажаєте гарно відпочити то обов'язково до них завітайте”
“Дуже приємний персонал! Вийшла в піднесеному настрої. Завжди приємні ввічливі люди)”
“Зручна парковка. Доступні ціни.”
“Капучино і лате тут найсмачніше. Ціни демократичні при високій якості. Баристи завжди ввічливі і приємні.”
“Дуже смачні молочні коктейлі, десерти, ароматна кава. Дуже приємно відвідати кавʼярню після прогулянки у парку. Ходимо з друзями вже не перший рік. Дякую за таке чудове атмосферне місце.”
“Смачні суші Сервіс прекрасный Дівчина сушист дуже смачно приготувала роли”
“Приємний персонал, великий вибір напоїв для прохолодного і спекотного днів)”
“Досить непогане атмосферне місце. Їжа смачна, свіжа (був зранку). Є де присісти, можна в закладі або на вулиці. Дуже сподобалися живі квіти на деяких столиках. Не сподобалося, що зранку не готують піцу, певно не було працівника, також мало персоналу, тому була черга(”
“Смачна, запашна кава, приємна атмосфера, привітні дівчата! Молодці!П'ять зірочок!”