Огляд каталогу
- 101 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 76% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 101 результатів
Перегляньте волоська у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 101 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 11,703 відгуків та оцінок.
“Компанія, яку хочеться радити! Давно співпрацюємо з ID Legal Group і маємо тільки позитивний досвід взаємодії. Кваліфіковані юристи закривають всі головні болі нашої компанії. Спасибі, ловите позитивний відгук!”
“По роботі часто доводиться скористатися послугами компанії. Задоволена сервісом і що головне завжди все вчасно”
“Дійсно всього найкращого, дуже добрі.”
“Тільки повернулася з Греції. Незабутні враження! Туроператор за нормальну ціну запропонував гарячий тур до Греції з відмінним готелем (все включено) на райському острові. Всі зобов'язання туристична компанія виконала в повному обсязі, відпочинок вдався, спасибі.”
“Виривала зуби мудрості, все пройшло чудово”
“Прекрасна агенція, досвідчений керівник Ірина, підкаже найкращі тури, доброзичливо та позитивно. Молодці!”
“1) поряд з будинком 2) і тут – як удома дякую!”
“Чудові, незвичні, цікаві, добрі іграшки зроблені з душею.”
“Всі супер прибрали будинок після ремонту. Дуже дружний колектив, всі акуратні, молодці. рекомендую. (like)”
“Tattoo art studio. Супер салон, майстер бомба! Комунікабельний, завжди підкаже свою думку ... Ну найголовніше що татуювання виходить краще ніж очікуєш!”
“Вперше довелося відвідати поліклініку лікаря вузького профілю - хірурга, після впровадження нових медичних реформ. Я звичайно весь час ставилася до цього всього скептично, з недовірою, але вчора була в повному шоці. Увійшовши відразу в поліклініку я як зазвичай вирушила в так звану реєстратуру для отримання картки, заздалегідь запам'ятавши номер, щоб швидше знайти в загальному стояку, записано в паспорті на останній сторінці олівцем, так мене ще років дванадцять тому навчила медсестра, яка була в реєстратурі. На мій подив підійшовши до цього столу (реєстратурі) я виявила, відсутність або кого. Настрій починало подпорчуваться, з думок, що до зазначеного часу запису залишалося якихось хвилин десять, а у мене немає навіть картки. І тут з'ясовуючи де працівник мені сказали, що картка мені не потрібна і я можу відправлятися до лікаря, якому записана. Здивувалася. Прийшла під кабінет, дві людини в черзі, і у мене запасу ще близько восьми хвилин. Запис була на 11.15. Десь в 11.16 підійшов черга і мій. Лікар спокійно мене вислухала, заспокоїла, що все добре, що я вчасно звернулася, домовилися про міні операції на інший день, тут же внесла мене в електронну чергу, побажала гарного дня і попрощалася до наступного разу. А головне, на питання мій що з собою брати на цю міні операцію, сказала, що нічого, просто сутра обов'язково поїсти, щоб не було запаморочення .... Ну так виявляється можуть, і до речі це нові працівники, це постійна. Вона завжди в принципі була привітною, але щоб самі тебе закидали інформацією, заспокоювали, і намагалися підібрати саме більш відповідний час під тебе ..... Якщо так і далі ..... то круто! ми йдемо в Європу !!!!!!!”