Огляд каталогу
- 481 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 481 результатів
Перегляньте вчителі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 481 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 8,509 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вчителі з таких міст як Київ, Ірпінь, Буча, Бровари, Бориспіль та інших міст.
“Чи не вчуся, але школа класна) І директор і вчитель з англійської))) Катерина Сергіївна ❤️ Вікторія Іванівна ❤️ Марина М. ☺️”
“Чудовий директор Кабанова Ірина Володимирівна і золоті дітки! Був якось на новорічному виступі, аж сльози текли, скільки в цьому місці любові!”
“Ми вважаємо найціннішим у своїй діяльності – повагу до особистості кожного нашого школяра та врахування особливостей розвитку його індивідуальності. Саме тому ми намагаємось створити атмосферу любові та прийняття в ЯРИНА School як протягом навчального процесу, так і у позакласний час.”
“Дуже гарний садок, рекомендую! Душевні вихователі, гарна атмосфера, смачна їжа, дитина із задоволенням ходила в цей заклад!”
“Школа #5 зробила дуже великий стрибок в розвитку освіти, фізичному стані будівлі, рівні вчителів. В 2017 році школа приймає участь в програмі "нова українська школа". Це зовсім інший рівень підготовки учнів, методика надає ним право розвитку не тільки освітнього, ще й морального, риторичного і т.і.”
“Дуже творчий та екологічний заклад із професійними ніжними педагогами.”
“Сама школа в чудовому стані, як ззовні, так і всередині. Цьому допомагає дружелюбна атмосфера учнів і вчителів, які старанно намагаються вигадати різноманітні конкурси в повсякденні і великі концерти під час свят. Видно, що вчителя люблять свою роботу і намагаються щось да й дати дітям( це я як студент коледжу кажу ).”
“Син ходить сюди 2й рік, і я дуже задоволена результатом, іноді навчаюсь та тренуюсь з ним разом, це дуже захоплює, навіть дорослих))) Соробан, це вже стиль життя) тренуємось кожен день, 6-7 хв, це не багато, але в цьому й результат!”
“Найкращий садочок!)) з неймовірною атмосферою любові і цікавості до дітей!) чудова психолог Тетяна так любить дітей) кожна дитина особлива)♥️ улюблені вихователі - Ксюша та Саша♥️♥️ дякуємо садочку за дитинство) зараз син у школі і постійно згадує садочок!)))”
“4 роки у цих стінах. У далекі 1982 року.”
“Дружко Дар’я рекомендує це магічне місце!!!!”
“Краща школа !! Вчителі професіонали своєї справи!”
“Школа з високим рівнем навчання, унікальний підхід до дитини, вчителя, присвячені своїй справі. Атмосфера позитивна, дітям дуже подобається. Школа на рівні за прийнятну оплату, рекомендую як школярам, так і дошкільнятам)))”
“Це чудова освітня локація для дітей різного віку. Дуже приємно, що є програма z-bebe для дошкільнят і зовсім маленьких діток. Дуже дружня атмосфера і чудові теренери.”
“Школа зі щирою домашньою атмосферою, чудовою командую учнів, викладачів та батьків та індивідуальним підходом ко кожної дитини та її потенціалу!”
“Найкраща початкова школа в Києві. Є всі умови для якісного навчання: хороші вчителі, ігрові та спортивні майданчики, їдальня зі смачною їжею, клас-лабораторія, танцювальна зала та багато-багато іншого. До того ж, знаходиться у чудовому місці - дуже затишний жк Республіка.”
“Школа – вогонь! Досвідчений викладач, профі у своїй справі.”
“Рівно рік тому при виборі школи для своєї дитини шукала відгуки про школи і їх було зовсім мало, може мій комусь допоможе. Ми вибирали з трьох шкіл району та 135я була однією з них. Оскільки був уже локдаун дзвінки в інші школи були або не відповідаючи, або зустрінуті холодним "Приносьте документи, коли не знаємо". Однак, зателефонувавши в 135 школу і потрапивши відразу ж під чарівність Віолетти Олександрівни, я була запрошена в школу, де вона люб'язно про все розповіла і навіть показала клас, де будуть навчатися діти - ні в жодній іншій школі з нами так не спілкувалися! Спасибо большое, що приділили тоді час і переконали нас у правильності вибору! Ми ні на секунду не пошкодували про нього, адже у нас чудові викладачі і класний керівник - Олена Володимирівна Лісовик, учитель від Бога. З продовженого дитини не можу відвести від Т.В.Лебедінцевой, так дітям подобається з нею. А викладачі англійської просто мега круті! Ще синові дуже подобаються викладачі музики та додаткові по вокалу. Спасибі величезне за Вашу працю і за те, що дитина йде в школу з посмішкою!”
“Найкраща щкола в світі! Одна з найстаріших школ Києва з поглибленим вивченням іноземних мов.”
“Школа гарна. Дуже добра вчителька фрнцузької мови.І всі інші вчитилі із стажем і можуть навчити.”
“Мені дуже сподобалось дистанційне навчання )”
“Дуже люблять діти цю школу, спасибі велике вчителям! Цікаві уроки, організований процес, друга половина дня. Хороше харчування і якісний підхід навчання”
“Усім привіт! Двоє моїх синів 1 і 5 клас рік провчились в школі Kids Life School, хочу відмітити привітну і дружню атмосферу, можливість моніторити навчання, ( бачити контрольні,самостійні), вести повноцінний діалог з викладачем. З неочікуваних плюсів, це прогулянки на свіжому повітрі( так, справді гуляють, взимку кожного дня катались на гірках, аж ми просто стали залишати «тарілки» в школі), ще не стандартні екскурсії, одна з яких була в музей третя після опівночі. Дякую школі Kids Life School за неймовірну роботу! У вересні учнем стане і третій мій син, вперше не хвилююсь. ДЯКУЮ!”
“Чудовий перспективний директор! У школи світле майбутнє!”
“Школа супер! Павел Крапива лучший директор и учитель страны! Кабинеты ухоженные, чистые. Учителя добрые и отзывчывие но Паша Крапива - the best!”
“Мій син навчається в 252 школі,ходить до школи із задоволенням.Дуже гарна школа, доброзичлива атмосфера, уважні та компетентні учителі. Особлива подяка учителям початкової школи, бо вони закладають основи у розвитку дитини.”
“Чудова школа! Особисто навчався в ній з 7 по 11 класи. Мої сестри і брат теж її закінчили. Через особливу увагу з боку вчителів та індивідуальний підхід школа забезпечує високий рівень знань. Все це можливо через те, що в один клас не приймаються (як правило) більше 15 учнів. Дуже рекомендую!”
“Чудовий колектив, оновлена локація і найтепліша атмосфера!”
“Дуже гарна школа, донька навчається тут вже 5 років, все подобається. Рекомендую!”